Малин Інформ

Абсурд малинських доріг: пішохідний перехід є і водночас немає

Ми вже неодноразово писали про проблеми дорожнього руху, які виникають у місті. Це і поганий стан доріг, і відсутність стоянки для вантажівок, які заважають нормальному руху автомобілів, і неправильно нанесена розмітка тощо.

Однак ще однією проблемою є відсутність розмітки взагалі. Так у мікрорайоні паперової фабрики, біля дитсадка «Ялинка» виникла проблема з пішохідним переходом. Коли дивишся на дорогу ніяк не вдається вирішити питання: чи є тут пішохідний перехід, чи його тут вже немає? Думаю, всі, хто проходять повз це місце, бачать знак пішохідного переходу. Однак самої зебри на дорозі не видно. І доводиться гадати, чи можна тут переходити дорогу, чи ні? І сам дорожній знак, напевно, вирішив після тяжких років роботи перепочити, спершись об стовп.

До речі, цими днями проїжджаючи по вулиці Приходька знову доводилося бачити фури, яки вишикувалися один за одним, заважаючи руху автомобілів. Проблема ніяк не вирішується, а водії, як вантажівок так і проїжджаючих автомобілів фактично стають заручниками ситуації.

 А неправильно нанесену розмітку поблизу кооперативного ринку до цих пір так ніхто і не перемалював.

Читайте також: У Малині на вулиці Приходька з'явився новий дорожній знак

У Малиці вантажівки знову "окупували" вулицю Приходька та прилеглі вулиці

Розмітка біля Малинського ринку. ФОТОФАКТ

Слідкуйте за оновленнями на наших сторінках у Фейсбуці, Вконтакті, Однокласниках та Твіттері, а також підписуйтесь на наші канали у Youtube та в Telegram.

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...