Малин Інформ

Активісти Малина відвідали трьохрічного хлопчика, який самотньо перебуває у лікарні

Маленькому Богданчику майже чотири роки. Він життєрадісний, моторний, легко йде на контакт з людьми. Здавалося б, звичайна дитина. Якби не одне АЛЕ. Зараз Богданчик сам проживає у Малинському МРТМО. У нього є мама, бабуся, дідусь (про батька нічого невідомо), але вони не надто переймаються долею хлопчика — алкоголь виявився важливішим.

У такій складній ситуації хлопчик, як ніколи потребує підтримки та уваги. Тому цими днями його кілька разів відвідали активісти «Національного Корпусу Малин». І не з порожніми руками: Богданчику принесли іграшки та корисні для нього продукти. Однак цим відвідування не обмежилося: Богданчик з активістами захоплююче провів час, граючись у різноманітні ігри. Він сказав волонтерам, що хоче бути таким, як вони — допомагати іншим. Були вдячні відвідувачам і персонал лікарні, оскільки не завжди є можливість приділити достатньо часу дитині.

На жаль, найближчим часом Богданчика відправлять до дитячого будинку. Поки ж просимо вас по можливості відвідати маленького Богданчика. Хоч чужі люди і не замінять любов рідної матері, але все ж для нього важливо відчувати небайдужість та увагу.

Слідкуйте за оновленнями на наших сторінках у Фейсбуці, Вконтакті, Однокласниках та Твіттері, а також підписуйтесь на наші канали у Youtube та в Telegram.

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...