Малин Інформ

Активісти просять міську та районну владу посприяти вирізці небезпечних дерев

"Малин Інформ" вже неодноразово піднімав проблему всохлих дерев, які загрожують життю та здоров'ю малинчан. Цими днями громадські активісти звернулися із зверненням до міського голови Малина з проханням звернути увагу на цю проблему.

"За межами нашого міста існує ряд відпочинкових зон, які користуються популярністю в жителів нашого міста. Так звана «коса», що знаходиться за фабрикою банкнотного паперу, зелений масив по березі річки Ірша, що візуально знаходиться напроти відділення поліції (в народі «луг») та лісовий масив за кафе «Ранчо», місце на виїзді з Малина в сторону села Елівки біля «банкнотки» та урочище «Бойкова гора». У зв’язку з впливом ряду екологічних чинників, а саме враження хвойних порід короїдом, призвело до всихання дерев з подальшим їх знищенням цими комахами. Як наслідок, ці рекреаційні зони стали небезпечні для здоров’я малинчан. Зі зміною кліматичних умов Малинщина потрапляє в зону ризику потужних буревіїв та ураганів. Оскільки в цих зонах часто відпочивають родинами, наслідки можуть бути фатальними", — ідеться у зверненні.

Тому активісти просять створити робочу комісію до складу якої могли б увійти представники власників земельних ділянок, де знаходяться дані дерева, представники Держекоінспекції, держлісгоспів для визначення стану зелених насаджень, що розташовані на вищенаведених у зверненні ділянках, та скласти акт обстеження тих насаджень, що підлягають видаленню 

Слідкуйте за оновленнями на наших сторінках у Фейсбуці та Твіттері, а також підписуйтесь на наші канали у Youtube і в Telegram.

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...