Малин Інформ

Активісти прибирали від сміття "косу" та зарибнили Малинське водосховище (Фото)

Вчора, 18 березня, на одному з найулюбленішому місці відпочинку малинчан — «косі» представники ГО «Громада рибалок Малинщини» провели дві корисні справи: прибирання території та зарибнення водосховища.

У коментарі «Малин Інформ» голова «Громади рибалок Малинщини» Павло Іваненко зазначив, що вчора прибрали приблизно 3,5 повних кубових мішків сміття. Допоміг у проведенні прибирання директор КП «Екоресурс» Олександр Ситайло, надавши необхідний транспорт для вивезення сміття. Цьогоріч це було перше прибирання «коси», але прибирання цієї території продовжуватимуться й надалі.

Однак екологічна свідомість наших громадян поки бажає кращого. За словами Павла Іваненка, вже за кілька годин після прибирання в рекреаційних зонах уже лежало «свіжонеприбране» сміття, за кілька метрів від спеціального мішка для нього.

Також вчора та сьогодні рибалки випустили у водосховище 360 кілограмів карася, кожен вагою від 500 грамів.

 «В основному зариблення проходило за рахунок членських внесків «Громади рибалок Малинщини», плюс певну суму коштів підносять небайдужі люди, — зазначив голова ГО «Громада рибалок Малинщини». — Зариблення проводимо не вперше. Перше — весною 2018 року, потім восени, а це вже втретє. У планах хочемо проводити його постійно. Оскільки наше водосховище заростає, у нього потрібно запускати цінні породи риби, такі, як товстолоб і білий амур: товстолоб фільтрує воду від планктону та бактерій, а білий амур повністю поїдає зелень».

Слідкуйте за оновленнями на наших сторінках у Фейсбуці та Твіттері, а також підписуйтесь на наші канали у Youtube і в Telegram.

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...