Малин Інформ

Аласанія розповів, як обирали керівників Житомирської філії Суспільного телебачення, та оприлюднив результати конкурсу


Житомир.info: Аласанія розповів, як обирали керівників Житомирської філії Суспільного телебачення, та оприлюднив результати конкурсу

Голова правління Суспільного мовлення Зураб Аласанія розповів, як обирали керівників Житомирської філії Суспільного телебачення, та оприлюднив результати конкурсу на свої сторінці у Фейсбуці 6 грудня.

«Правління Національної суспільної телерадіокомпанії України 5 грудня завершило співбесіди з кандидатами, що взяли участь у відкритому конкурсі на посади менеджерів і продюсерів регіональних філій компанії. Конкурсний відбір пройшов у 23 областях. Було заповнено 12 із 22 вакансій менеджерів та 16 із 23 вакансій продюсерів. Як проходив процес конкурсного відбору? 8 днів по 12 годин на день, 226 співбесід. Все це далося непросто, як кандидатам, так і правлінню, яке повним складом працювало як журі конкурсу»,  – написав Аласанія.

Він також повідомив, що 8-9 грудня відбудуться перші робочі зустрічі з новообраними менеджерами і продюсерами у Києві.

«Це будуть два дні насичених тренінгів та робочих нарад по напрямках: творчому, технічному, кадровому, юридичному, фінансовому, комунікаційному. Керівники підрозділів центральної дирекції зустрінуться з менеджерами та продюсерами, щоб опрацювати спільний план реформ на найближчий період. Генпродюсери НСТУ скоординують з продюсерами філій перші кроки щодо змін у контенті та мовленні.

З 11 грудня новообрані менеджери та продюсери філій вступлять на свої посади у регіонах. Протягом наступного тижня члени правління та директори департаментів центральної дирекції НСТУ відвідають регіональні філії, аби представити колективам нових керівників, і провести спільні зустрічі з регіональними колективами»,  – зазначив голова правління Суспільного мовлення.

Вперше для керівництва філіями запроваджено дві різні посади: продюсер, що відповідає за контент та менеджер, який виконує лише адміністративні функції та має у обов’язках пряму заборону втручатися у творчі питання.

За результатами конкурсу менеджером Житомирської філії Суспільного став Артур Самарцев, який з 1 вересня був в.о. директора філії, а посаду продюсера отримав Володимир Ладижець, який раніше працював на місцевому телеканалі СК1. З ними підпишуть строкові трудові договори на один рік, які за результатами роботи можуть бути продовжені.

Нагадаємо, прийом документів для участі у конкурсі тривав із 8 до 21 листопада. На посаду продюсера у Житомирській філії надійшло 5 заявок, на посаду менеджера – три.

Як повідомляв Житомир.info, 19 серпня цього року Василь Головецький звільнився з посади директора філії ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» «Житомирська регіональна дирекція»: причиною стали результати моніторингу, які виявили матеріали з ознаками замоновсті.

Житомир.info: Аласанія розповів, як обирали керівників Житомирської філії Суспільного телебачення, та оприлюднив результати конкурсу

Володимир Ладижець, фото з соцмережі

Житомир.info: Аласанія розповів, як обирали керівників Житомирської філії Суспільного телебачення, та оприлюднив результати конкурсу

Артур Самарцев, фото з соцмережі

Житомир.info

 

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...