Малин Інформ

Андрій Білецький організував допомогу постраждалим у Калинівці

На місця евакуації людей у Калинівці на Вінниччині, що опинились у зоні вибухів уночі, приїхали Національні Дружини та Національний Корпус. Було утворено штаби допомоги місцевому населенню. Керує процесом безпосередньо Андрій Білецький, який приїхав вночі на місце події.

Дивлячись на запевнення місцевої влади, все ж не всі мешканці були евакуйовані з зони ураження. На даний час понад 20 осіб було евакуйовано представниками Національних Дружин. Колишні бійці АЗОВу разом із волонтерами патрулюють житлові масиви, запобігаючи мародерству, ознаки якого були зафіксовані ще вночі.

Слід нагадати, що ветерани полку АЗОВ склали кістяк Національних Дружин. Серед них і вибухотехніки, і мінери, і парамедики. Колишні добровольці вже мають досвід допомоги у подібних ситуаціях (горіння нафтобази у 2015, вибухи на військовому складі у Балаклії).

Нашими представниками були зорганізовані місця зборів продуктів, ліків та одягу. На даний час Національні Дружини влаштували пункти харчування та роздачі їжі усім, хто цього потребує.

Слідкуйте за оновленнями на наших сторінках у Фейсбуці, Вконтакті, Однокласниках та Твіттері, а також підписуйтесь на наші канали у Youtube та в Telegram.

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...