Малин Інформ

Автомобілісти Малина долучилися до Всеукраїнської акції «Бойкот цін на пальне». Коментар учасника

«Малин Інформ» уже писав про те, що сьогодні, 11 жовтня у багатьох містах України, в тому числі й у Малині пройшла акція «Бойкот цін на пальне».  Її мета: знизити вартість пального до рівня весни цього року за рахунок зменшення розміру акцизу на пальне та прив'язки акцизу до гривні замість прив'язки до євро, як зараз. Цього дня з 9 до 10 години водії зупинялися на дорозі і сигналили, висловлюючи протест проти підвищення цін на пальне. У багатьох містах до акції долучилися водії таксі та рейсових автобусів. Свій коментар «Малин Інформ» про сьогоднішню акцію в Малині дав її безпосередній учасник, член ГО «Авто Євро Сила», яка і виступила її організатором, Роман Федько.

Він зазначив, що на акції, яка тривала близько години, були присутні не лише власники авто на євро номерах, але й ті, чиї автомобілі мають українську реєстрацію. Їх співвідношення складало приблизно 50:50. Однак, за його словами, в ній взяло участь дуже мало осіб.

"На превеликий жаль, пасивність малинчан зводить нанівець всі зусилля маленької купки активистів, — розповідає Роман. — Поки ми стояли у центрі міста, ніхто не підійшов й не запитав, чому ми тут зібрались, які вимоги ставимо тощо — більшості байдуже. Це наша головна біда — байдужість та  не бажання брати відповідальність у свої руки й власноруч розбудовувати Україну. На дивані тепло й затишно, і це я розумію, однак потім нехай ті "диванні вояки" не нарікають на свою нещасну долю. Лише разом ми зможемо подолати нинішню ситуацію, в іншому випадку нас знову заженуть у стійло, як німу худобу, яка не має права голосу, нічого. Ми цього хочемо? Невже за це нас розстрілювати на Майдані, за це нас вбивали на Донбасі? Цього ми хотіли? Звісно, що ні, тому звертаюсь при нагоді до малинчан. Дорогі земляки! Досить вже сидіти по домівкам, досить на кухні обговорювати злободенні проблеми сьогодення, настав час діяти. Вступайте в ряди "Авто Євро Сили", інші громадські організації, які за мету ставлять Відродження України! Об'єднуємось, бо ми того варті! Слава Україні!"

Він також відзначив, що всі адекватні власники автомобілів на єврономерах виступають за розмитнення своїх авто за адекватними цінами, аби добросовісно сплачувати податки в казну України.

Окрім цього, власники цих авто сплачують акцизний збір та ПДВ, яка врахована у вартість бензину.

Слідкуйте за оновленнями на наших сторінках у Фейсбуці, Вконтакті, Однокласниках та Твіттері, а також підписуйтесь на наші канали у Youtube та в Telegram.

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...