Малин Інформ

Бердичівський підліток потрапив до топ-5 смертельних селфі 2016 року

Бердичівський підліток потрапив до топ-5 смертельних селфі 2016 року

У гонитві за ефектними знімками підлітки часто нехтують власною безпекою. Факти ICTV зібрали 5 українських селфі, які призвели до трагічних наслідків.

Житомир
Червень. 15-річний хлопець обгорів через спробу зробити селфі на даху вагона в Бердичеві. На потязі хлопця вдарило електрострумом напругою у 27 тисяч вольт. Замість фото він отримав опіки 80% тіла, а також дуже серйозні пошкодження внутрішніх органів. За життя хлопця лікарі боролися більше тижня, однак він помер.
Бородянка
Травень. 9-класник вирішив зробити фото з верхівки залізничного мосту в Бородянці на Київщині. Він почав на нього вилазити, а коли порівнявся із високовольтним дротом, хлопця уразило струмом. Сфотографуватися школяр не встиг – він помер миттєво.
Київ
Липень. Два друга-підлітки прийшли на Рибальський міст, щоб сфотографуватися. Для ефектного знімку хлопці вилізли на верхній ярус споруди. Один із підлітків вирішив повиснути на руках, однак не втримався і впав на асфальт, перш ніж зробив фото. Від важких травм хлопець загинув.
Вільнянськ
Серпень. У Запорізькій області 22-річний хлопець зірвався з залізничного мосту, коли хотів зробити селфі. Хлопець задумав сфотографуватися, зачепившись руками за перила, проте до них був підведений ток. Не витримавши заряду, хлопець зірвався та полетів униз. Зробити знімок йому так і не вдалося.
Одеса
Вересень. 15-річний підліток заліз на дах поїзда, щоб зробити селфі. Проте хлопець не встиг – його вдарило струмом. Від отриманих травм школяр загинув на місці. За словами очевидців у соцмережах, група підлітків, серед яких був і загиблий, того вечора прогулювалася на залізничній станції Східна.
Раніше вчені визначили, що кількість смертей через селфі щороку зростає.

Джерело: http://news.dks.com.ua/

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...