Малин Інформ

Благоустрій Малина: місія нездійсненна?

Благоустрій Малина, певно, одне з найболючіших проблем нашого міста. Смітники, занедбані території, забруднюючі стоки — одні з багатьох проблем нашого міста. Найгірше те, що дуже часто одними з тих, хто псує благоустрій нашого міста є самі малинчани. Хоча правила благоустрою міста можна легко знайти на сайті міськради, деякі малинчани не поспішають їх виконувати (припускаємо, далеко не всі його і читали).

Журналіста «Малин Інформ» запросив поглянути на чергову проблему інспектор з благоустрою Олександр Фролков. Стосувалася вона стоку проведеного з будинку, який знаходиться на перехресті вулиць Героїв Крут та 1-го провулку Грищенка та прикритого дошками й гіллям, через який нечистоти виходили прямо на поверхню. Це є прямим порушенням п. 4.12. «Не дозволяти прокладання водопроводів, мереж теплопостачання та інших інженерних мереж на поверхні шляхів, тротуарів, пішохідних доріжок, а також відведення стічних вод на тротуари, шляхи та інші місця, що не передбачені технологією відводу стічних вод (ЗУ «Про благоустрій населених пунктів»).

Власники будинку заперечили даний факт, мовляв, у них на подвір’ї є своя вигрібна яма, і нечистоти не потрапляють у рівчак. До того ж, як вони зазначили, рівчак був проритий ще тоді, коли вони не були власниками будинку. Та все ж на власників даного будинку був складений протокол за недотримання правил благоустрою, і як з’ясувалося, не вперше — минулого року на них також був складений протокол за це ж саме порушення.

P.S. Зрозуміло, це не єдине порушення правил благоустрою в місті. Судячи з зовнішнього вигляду нашого міста, далеко не в усіх малинчах присутнє відчуття естетики навколишнього середовища (фото нижче надані Олександром Фролковим).

Слідкуйте за оновленнями на наших сторінках у Фейсбуці та Твіттері, а також підписуйтесь на наші канали у Youtube і в Telegram.

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...