Малин Інформ

Чому одне з ОСББ Малина до цих пір не може отримати у власність котельню?

Сесія Малинської міської ради, яка відбулася 28 вересня, не відзначилася особливими «сюрпризами» та тривала трохи більше 45 хвилин. На ній були присутні 23 депутати. Під час сесії було зачитано та взято до відома два звернення: «Про організоване захоронення домашніх тварин» і «Про конкурс на топонімічну концепцію міста Малина». Однак одне питання питання, з яким вже кілька місяців представники ОСББ «Малин Еліт» «штурмують» міську раду, — передачу котельні в мікрорайоні «банкнотки» на баланс ОСББ. Хоча на попередній сесії міськради депутати підтримали це рішення, однак до теперішнього часу фактично котельня так і не перейшла на баланс ОСББ.

Представник «Малин Еліт» Віталій Семенюк відзначив, що на протязі 10 робочих днів модульну котельню та тепломережі, які є частиною теплопостачання будинків, повинні були бути передати на баланс ОСББ. На виконання рішення сесії 12 вересня спеціально створена комісія оглянула й склала акт прийому-передачі. Однак директор і головний бухгалтер ТОВ «Малин Енергоінвест» відмовилися його підписувати, ба більше — директор вимагає, за словами Віталія Семенюка, аби ОСББ додатково взяло на себе ще 2,5 мільйона гривень боргу, інакше акт не підпише.

«Все, що залежало від нас для своєчасного початку опалювального сезону ми зробили: знайшли постачальника газу, обслуговуючу організацію, домовилися про укладення договорів з «Житомиробленерго» і з «Житомиргазом», навіть кошти на попередню оплату за газ зібрали, — розповідає представник ОСББ. — Але ми не можемо розпочати сезон без фактичної передачі котельні, а цей процес відверто саботується паном Корнійчуком. Міський голова разом з заступником по ЖКГ попереджали нас про ризики та обіцяли про сприяння. Але ж ніхто не очікував, що буде шалений спротив з боку нашого ж комунального підприємства. До речі, ТОВ «Малин Енергоінвест» вже розірвало договірні відносини з жителями нашого мікрорайону в частині надання послуг з теплопостачання, про що на кожному під’їзді та в місцевій пресі розмістило оголошення. Дивує бездіяльність міського голови в цьому питанні, адже згідно з Законом України «Про місцеве самоврядування» саме він як посадова особа зобов’язаний забезпечити виконання рішення сесії».

Отож, у зв’язку з цією ситуацією, депутати вирішили запросити на наступну сесію директора ТОВ «Малин Енергоінвест» для звіту.

Секретар міської ради Олександр Гордієнко, який цього разу вів сесію, висловив сподівання, що з початку цього тижня питання зрушить з місця.

Залишається лише сподіватися, що це питання нарешті матиме своє завершення і мешканці «банкнотки» зимуватимуть у теплих квартирах.

Детальніше про те, що відбувалося на сесії, — на відео.

Слідкуйте за оновленнями на наших сторінках у Фейсбуці, Вконтакті, Однокласниках та Твіттері, а також підписуйтесь на наші канали у Youtube та в Telegram.

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...