Малин Інформ

Чи дійсно Малин зареєстрований у системі eHealth?

«Малин Інформ» уже писав про прес-конференцію, яка відбулася у Малинському МРЦПМСД, у якій ішлося про впровадження медичної реформи і, зокрема, про електронну реєстрацію лікувальних закладів та лікарів через електронну систему eHealth. За словами головного лікаря, Малин був одним із перших, що зареєструвався у цій системі.

Зайшовши на сайт системи, переглянули статистику, згідно з якою в Житомирській області зареєстровано 35 медзакладів, 97 лікарів та підписано 82 декларації. Однак намагаючись знайти через пошук медичні заклади Малина так і не вдалося. Загалом, нам вдалося знайти лише чотири клініки та п’ять амбулаторій Житомирської області, серед яких Малинщини, зрозуміло, немає.

Важко сказати, чому жодного медзакладу Малина і району немає в системі. Можливо, стався збій системи, можливо ввели некоректний запит у пошуку, можливо, деякі дані просто не відображаються звичайному відвідувачу. Однак факт залишається фактом: ні Малинського МРЦПМСД, ні будь-якого іншого медичного закладу міста і району знайти в системі  eHealth так і не вдалося.

Слідкуйте за оновленнями на наших сторінках у Фейсбуці, Вконтакті, Однокласниках та Твіттері, а також підписуйтесь на наші канали у Youtube та в Telegram.

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...