Малин Інформ

"Чиновнику, пам'ятай! Хто вимагає, той перемагає!" Павло Дзюблик перекрив з однодумцями дорогу М-21

Народний депутат України Павло Дзюблик виконав обіцяне та разом з однодумцями перекрив трасу М - 21.

Вчора, 1 травня, нардеп звернувся до всіх небайдужих через соціальну мережу Facebook, з проханням підтримати його в боротьбі проти бездіяльності голови ОДА Ігоря Гундича, який ігнорує ініціативу Павла Дзюблика з ремонту ділянки Житомир-Нова Борова. Зокрема, народний обранець висунув три основні вимоги: перша - провести аварійний ремонт ділянки Житомир-Нова Борова, друга — встановити ваговий комплекс, третя — виділити 60 млн. грн. з "митних" коштів, що дасть можливість отримати додатково 150 млн. з бюджету України на ремонт дороги.

Отож сьогодні, 2 травня, акція з перекриття дороги М-21 таки відбулася. Павло Дзюблику подякував всім, хто знайшов чат і сміливість підтримати акцію.

"Акція пройшла мирно і не завдала шкоди та особливих незручностей нікому (хоча Ви невиправдано хвилювалися з цього приводу), — відзначив нардеп. — В результаті, до нас приїхав керівник САД у Житомирській області Геннадій Савченко і запевнив, що дві з трьох наших вимог він задовільнить до кінця травня — це встановлення двох мобільних вагових комплексів і проведення якісного аварійного ремонту. Це те, що в його силах. Третя наша вимога — це співфінансування Житомирської ОДА у сумі 60 млн грн до державних 150 млн грн на ремонт цього автошляху, що дозволить зробити якісно і на роки цей відрізок траси міжнародного значення. Однак, голова Житомирської ОДА Ігор Гундич не виявив бажання зустрітися з нами та пояснити причину ігнорування ремонту саме цієї дороги. Ми підготували чергове звернення до нього та веземо спільно з активістами, аби передати особисто".

Також народинй депутат відзначив, що його боротьба щодо ремонту цієї дороги триває вже чотири роки, зокрема вже є маленькі здобутки в цьому напрямку. За цей час про дорогу дізналися на державному рівні і включили в Постанову Кабміну як «пріоритетну» для ремонту та готові виділити кошти у сумі 150 млн грн. Якщо ж автошлях не подадуть від Житомирської області у план ремонту на 2019 рік і не передбачать співфінансування у розмірі 60 млн грн, то вся робота за ці роки зійде нанівець. Дорога залишиться у нинішньому стані на роки. Подати її в план та передбачити кошти потрібно вже, тому й довелося вдатися до таких радикальних дій.

Слідкуйте за оновленнями на наших сторінках у Фейсбуці та Твіттері, а також підписуйтесь на наші канали у Youtube і в Telegram.

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...