Малин Інформ

Депутати Малинської міськради підтримали звернення до Гройсмана щодо лікування Оксани Гергало

«Малин Інформ» вже неодноразово писав про Оксану Гергало, яка наполегливо і мужньо бореться проти важкої хвороби. Однак наразі вона та її рідні змушені боротися не лише проти недуги, а й проти бюрократії та чиновників з МОЗу, які зовсім не сприяють одужанню жінки.

З цього приводу депутати Малинської міськради підтримали звернення до Прем’єр-Міністра Володимира Гройсмана посприяти у вирішенні цього питання.

У зверненні, зокрема, йдеться, що депутати Малинської міської ради від імені жителів Малина звертаються до Глави Уряду з вимогою вирішити питання щодо лікування та проведення операції Гергало Оксани шляхом переведення коштів у сумі 115 600 умовних одиниць з рахунку померлого пацієнта однієї з лікарень Мінська, в якій перебуває й Оксана на її рахунок.

«Передумовою депутатського запиту до вас стала неспроможність службовців Міністерство охорони здоров’я виконувати свої обов’язки та зобов’язання щодо лікування пацієнтів, яким не можуть надати медичну допомогу в Україні», — йдеться у зверненні.

Слідкуйте за оновленнями на наших сторінках у Фейсбуці, Вконтакті, Однокласниках та Твіттері, а також підписуйтесь на наші канали у Youtube та в Telegram.

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...