Малин Інформ

ДЕПУТАТИ РАДОМИШЛЬСЬКОЇ МІСЬКРАДИ ЗВЕРНУЛИСЬ ДО ОФІЦІЙНОГО КИЄВА НЕ ПІДВИЩУВАТИ ЦІНУ НА ГАЗ

https://radmr.gov.ua

На 10 сесії Радомишльської міської ради депутати звернулись до офіційного Києва не підвищувати ціну на газ для населення і не тільки для того, щоб захистити найбільш вразливі верстви населення.

Кабінет Міністрів України на своєму засіданні 19 жовтня цього року прийняв рішення про підвищення цін на газ для населення на 23,5% з 1-го листопада 2018 року у рамках виконання зобов’язань, взятих Україною перед Міжнародним валютним фондом.

Тому, депутати звернулися до керівництва держави з вимогою не підвищувати ціну на газ для населення, а також внести зміни до Закону України «Про ринок електричної енергії». Відповідні рішення прийняли у ході 10 сесії міської ради 25 жовтня та адресували їх Президенту України, Кабінету Міністрів України та народному депутату України П. Дзюблику, за що проголосували одностайно.

“Усвідомлюємо, що це рішення продиктоване умовами співпраці з МВФ та необхідністю розраховуватися за кредитними зобов’язаннями, взятими попередніми урядами. Зокрема, в період з 2005 по 2017 рік державний борг України зріс на 46 млрд. доларів...

Україна здатна видобувати понад 20 млрд кубометрів газу. У той час населення України споживає 17 млрд кубометрів.

Водночас враховуючи соціальне напруження та негативні наслідки, до яких може призвести підвищення цін на газ, ми депутати міської ради звертаємося до Президента України, Кабінету Міністрів України із вимогою захистити найбільш вразливі верстви населення шляхом розширення програми субсидій та забезпечення доступності та належної якості житлово-комунальних послуг для споживачів та вжити заходів щодо скасування Постанови Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2018 року», - йдеться у зверненні.

Крім цього депутат Радомишльської міської ради розглянули ряд важливих питань, які стосуються розвитку та життєдіяльності об’єднаної громади. А також низку земельних питань.

Джерело: Радомишльська міська рада

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...