Малин Інформ

Діти з Малинщини відпочили у Німеччині

Нещодавно із німецького міста Нойштадт повернулася група з 20 дітей із Рівненської та Житомирської областей.

— Відпочинок за кордоном для дітей із малозабезпечених сімей став можливим завдяки тривалій дружбі із головою благодійної організації «Допомога дітям Чорнобиля», почесним громадянином с. Федорівки Малинського району Дітером Вольфом, — розповіла директор Федорівського НВК «Школа-сад» І ступеня Наталія Дубровська. — Цього року з Малинського району до Німеччини після ретельного відбору Дітера потрапили юні жителі с. Федорівки, Нових Вороб’їв та Українки. Добрі стосунки німецького благодійника з Федорівською сільською радою, тривають 11 років поспіль. За ці роки він оздоровив 340 дітей цієї категорії. Нинішнього року відбулась 41-ша оздоровча поїздка. За цей час у Німеччині побувало 17 дитячих груп.

Нинішнього року, як, до речі, і минулі, поїздка була цікавою й незабутньою. Діти й дорослі побували на сучасному сміттєпереробному заводі в Кобурзі, де переконались, що на смітті можна і потрібно заробляти непогані гроші, Нюрбегському зоопарку та Вестербургському замку, ляльковому та іграшковому музеях, розташованих у Зонеберзі та Нойхаузі. Із особливим задоволенням покаталися діти й на літніх cанках.

Перебування дітей із України співпало з святкуванням 1243-ої річниці з дня заснування Нойштадта. Окрім різноманітних  розваг і концертів, вони змагалися у перетягуванні каната з дорослими й перемогли, отримавши кубок.

Додому юні земляки повернулися з позитивним настроєм, незабутніми враженнями й сподіванням поїхати до Німеччини ще раз.

Богдан Лісовський

Слідкуйте за оновленнями на наших сторінках у Фейсбуці, Вконтакті, Однокласниках та Твіттері, а також підписуйтесь на наш канал у Youtube.

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...