Малин Інформ

Дітям воїнів-АТО Малина — солодкі подарунки

 У продовження теми: діти воїнів-АТО Малина отримали від активівстів солодкі подарунки​.

Громадські активісти Малина і далі продовжують розпочату акцію по допомозі діятм воїнів-АТО. Цього разу Дід Мороз завітав до ряду шкіл та дитячих садків міста. Для педагогів та дітлахів це була справжня несподіванка, тому всі були дуже вдячні активістам.

Сьогодні в країні триває війна з агресором, через яку пройшло велика кількість нині вже демобілізованих воїнів. Не забуваймо при них і про те, що в них є діти, які також потребують нашої уваги.

Читайте в тему: У Малині дітям атовців — солодкі подарунки

У Малинську лікарню завітав Дід Мороз

«Привезти подарунки для дітей наших воїнів було дуже важливо, — розповів заступник з організаційних питань Національного Корпусу Малин Андрій Михайленко. — Приємно, що нас всюди зустрічали щиро та привітно. Нам важливо, аби наші воїни-атовці не відчували себе непотрібними та полишеними. Думаю, навіть невеликий подарунок для їх дітей свідчитиме про те, що ми не забуваємо про них та не байдужі до нашого підростаючого покоління».

Висловлюємо вдячність директору малинської філії компанії «Зубастик» Максиму Мельнику, власниці магазину солодощів «Тішка» Надії Михайленко та громадському діячу Михайлу Примаченку, завдяки яким нам вдалося придбати солодощі та спакувати подарунки. Окрім цього, щиро дякуємо Андрію Михайленку, Андрію Борисенку, Віктору Пінчуку, Сергію Кононському, Владу Рябчуну та іншим небайдужим малинчанам, які долучилися до акції.

З повагою, голова БО БФ "Волонтер 2015" Олексій Семенів

Слідкуйте за оновленнями на наших сторінках у Фейсбуці, Вконтакті, Однокласниках та Твіттері, а також підписуйтесь на наші канали у Youtube та в Telegram.

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...