Малин Інформ

Дівчинці, яка перед новим роком потрапила до лікарні, знову потрібна допомога

Цей пост ніяким чином не несе пропаганду насильства, а також роздмухування ненависті. Нікого не звинувачую і не засуджую. Але не можу не поділитися обуренням, яке викликав у мене сьогодні вигляд цієї дівчинки. 

Із подряпаним і в синцях обличчям. Змучена. Залякана. 

Впізнали? Так, це вона. Одна із двох сестричок, котрі напередодні Нового року ходили вулицями Малина й просили у перехожих гроші або щось поїсти. Фактично голодних, холодних і хворих поліція тоді доставила їх у лікарню, медики надали залежну від них допомогу — у тому числі завдяки нам, малинчанам, які підтримали дівчаток морально й коштами на лікування, харчі та подарунки.
І ось знову старша із сестричок потрапила у лікарню. Цього разу те, що трапилося, не вкладається в голові. Медики поки про походження травм точно сказати теж не можуть, але переконують, що нанести собі їх дитина самостійно не могла. Висновок зробить поліція. 

А єдине, що можу знати напевне я, то це те, що їй потрібна наша з вами підтримка. 

Дитину треба підтримати: смачною і поживною їжею. Можна приготувати щось смачне, а можна купити смаколиків в магазині чи можливо придбати іграшку. Та й просто підтримати морально.
І ще. Це чисто ,,теоретично", але якщо поліція й соцслужби нададуть відповідний документ, то комусь, а більше всього особі жіночого роду, яка має статус одного із біологічних батьків й якій мало би бути соромно за те, що про дитину більше піклуються чужі люди, аніж рідна мати, — буде дуже непереливки. Моя особиста думка насильство над дітьми чи навіть доведення до такого стану, — це неприпустимо.

Слідкуйте за оновленнями на наших сторінках у Фейсбуці та Твіттері, а також підписуйтесь на наші канали у Youtube і в Telegram.

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...