Малин Інформ

Для учнів Малинської ЗОШ № 2 поліцейські провели «День відкритих дверей»

У рамках «Всеукраїнського тижня права» 13 грудня у Малинському відділенні поліції відбувся «День відкритих дверей» для учнів 7 А класу Малинської ЗОШ № 2, І-ІІІ ст.  Учні завітали до поліції з класним керівником та соціальним педагогом.

Дітей зустріла старший інспектор ювенальної превенції, капітан поліції Ольга Романівна Савчук. Зпочатку гостям провели цікаву екскурсію по відділенню поліції, познайомили їх з професією поліцейського, після чого  Ольга Романівна провела з дітьми бесіду на тему «Я маю право» з метою підвищення рівня правової культури, обізнаності школярів.

 Найбільше враження та цікавість у дітей, незважаючи на вік, як завжди, викликало знайомство з амуніцією та спецзасобами. Школярам дозволили приміряти каски, жилети, щити. Вони з задоволенням робили фото на пам'ять з працівниками поліції.

Після екскурсії школярі подякували працівникам поліції та дали слово, не порушувати права своїх вчителів, та дотримуватись закону!

«Проведення даних заходів — дуже корисна практика. В наш час важливо, щоб діти були обізнані у своїх правах, розуміли важливість дотримання вимог закону й не допускали скоєння правопорушень, а також довіряли поліції», - зазначив начальник Малинського ВП Олександр Миколайович Гайовий.

Малинське ВП

Слідкуйте за оновленнями на наших сторінках у Фейсбуці та Твіттері, а також підписуйтесь на наші канали у Youtube і в Telegram.

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...