Малин Інформ

Дмитро Кропачов та Леся Сніцаренко — випускники академії Президента

Дмитро Кропачов та Леся Сніцаренко стали випускниками Національної академії держуправління при президентові України.

Редакція сайту Малин Інфором не змогла пропустити подібну новину та не привітати земляків

Весна - пора творити, діяти, знайомитись з новим. У кожній цивілізованій країні є заклади, де готують фахівців із державного управління. Керівництво держави з пошаною ставиться до підготовки таких кадрів. І відповідно цінує їхню фаховість, забезпечуючи належним місцем роботи. Академія при президентові це головний державний вищий навчальний заклад України з підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування

Наш многостраждальний народ протягом всієї своєї історії завжди прагнув до кращого життя, і покладав марні надії на ту чи іншу команду, тобто правлячу еліту. Ішов час еліта, змінювала одна одну. Є гарна приказка: "Народ має ту владу, на яку він заслуговує". Але є одна умова з кожним роком ця влада повинна ставати кращою. А головне, вона має вчитися й удосконалюватися заради того, щоб бути мудрими провідниками держави, дбати про її добробут.

Вчитися варто не лише на власних помилках, або на помилках своїх опонентів. Перш за все, потрібно вчитися управляти, бо державне управління - це процес реалізації державної влади. На навчання в такі заклади мають змогу поступити тільки найкращі працівники, оскільки відбувається доволі жорсткий відбір.

Віримо і сподіваємося, що наші земляки зроблять відповідні висновки і будуть далі вчитися на своїх і чужих помилках не допускаючи повторення подібних в майбутньому.

Читайте в тему: Сім протоколів про адміністративне правопорушення — на заступника малинського міського голови

У Житомирі облили зеленкою і доставили в поліцію депутата, який влаштував смертельну ДТП: відео

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...