Малин Інформ

Допоможемо Вадиму Коваленку стати на ноги!

Житель села Лісна Колона Вадим Коваленко був звичайним вісімнадцятилітнім юнаком. Навчався у Малинському професійно-технічному ліцеї, вів активне життя. Однак 20 серпня цього року кардинально змінило життя хлопця. Їхавши мопедом по дорозі до села Діброва на нього наїхав автомобіль, внаслідок чого його відкинуло на 25 метрів. На щастя, юнак залишився живим, однак отримав серйозні травми.

Повний діагноз звучить так: підгострий п/травматичний остеомієліт лівої гомілки в с/3, рана по передній поверхні гомілки. Стан після ЧКО в АЗФ лівої в/гомілкової кістки. Неконсолідовани перелом лівої великогомілкової кістки. Стан після субтональної після травматичної резекції ліктьової кістки. Післятравматичне пошкодження лівого плечового сплетення. Комбіновані контрактури в плечовому, ліктьовому, променево-зап’ястному суглобі та суглобах пальців.

Наразі Вадим фактично не може ходити та тримати одну руку. Йому вже зробили чотири операції, однак хлопцеві ще потрібне подальше лікування та реабілітація, на яку в сім’ї немає коштів. Також йому потрібно ставити спеціальну пластину, яка коштує дуже дорого. Мама Вадима Любов Михайлівна сама інвалід ІІІ групи, виховує його сама. Старша дочка працює в сусідньому селі і практично весь заробіток відає на лікування брата. На щастя, допомагають родичі та небайдужі односельчани.

Однак коштів все одно не вистачає. Жінка знаходиться у відчаї і просить всіх небайдужих про допомогу. Кошти можна перерахувати рахунок: 5168 7572 6697 5566. Отримувач: Коваленко Любов Михайлівна.

Телефон мами Любові Михайлівни: 067-187-01-05.

Давайте не будемо байдужими і всі разом допомоможемо Вадиму Коваленку стати на ноги!

Слідкуйте за оновленнями на наших сторінках у Фейсбуці, Вконтакті, Однокласниках та Твіттері, а також підписуйтесь на наші канали у Youtube та в Telegram.

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...