Малин Інформ

Допоможіть Владу Федотову перемогти хворобу

Владик Федотов — відкрита, добра і дуже товариська дитина. Як і всі хлопчаки його віку, любить трохи побешкетувати. З дитинства його оточували турботою люблячі батьки, старші брати, дідусі та бабусі. Малюкові трохи більше чотирьох років, але його щасливе дитинство проходить в боротьбі з підступною хворобою.

Біда прийшла в сім'ю Федотових минулого літа: Владик тяжко захворів. Підступне захворювання вміло маскувалося. У хлопчика періодично боліло коліно. В основному давало про себе знати після високої температури. Мама з сином звернулися в лікарню, здавали всілякі аналізи — майже три місяці лікарі не могли поставити хлопчикові діагноз. Коли виявили пухлину, хлопчика госпіталізували з первинним діагнозом — остеомієліт. Дитину прооперували, але пухлина не зникла. Тільки після проведеної біопсії лікарям вдалося поставити правильний діагноз: неходжкінська лімфома кістки стегна.

Дитину перевели до відділення онкогематології. Так у Владика почалася щоденна боротьба за життя. Шанси на одужання високі, якщо використовувати всі можливості.

Хлопчик пройшов два блоки хіміотерапії, попереду у нього ще два. Під час лікування у Владика впали показники крові, сильно постраждали печінка і кишечник.

Лікування сина виснажує сім'ю як фізично, так і фінансово.

«Владик третя дитина в сім'ї, — розповідає мама хлопчика Тетяна Володимирівна. — Він розуміє, що хворий. І за допомогою медиків бореться зі своєю недугою. Як будь-яка мама, я дуже хочу, щоб моя дитина одужала і жила повноцінним життям. Тому і звертаюся за допомогою, щоб до кінця пройти лікування і повернутися додому».

Для продовження лікування хлопчикові необхідні препарати «хімії» Алексан 100 мг - 3фл, Цитозар 1000 мг - 3 фл, Уромітексан - 5 амп, Холоксан 1г - 4 фл, Нейпоген - 5 шт на загальну суму 16 124, 80 грн.

Владика потрібно рятувати, але у багатодітній сім'ї грошей немає. Зусиллями друзів і родичів вдалося дещо зібрати, але цього дуже мало для порятунку дитячого життя. Без допомоги добрих людей малюкові не впоратися. Підтримайте, будь ласка, Владика!

Допомогти хлопчику можна за посиланням.

Слідкуйте за оновленнями на наших сторінках у Фейсбуці, Вконтакті, Однокласниках та Твіттері, а також підписуйтесь на наші канали у Youtube та в Telegram.

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...