Малин Інформ

Феєричний благодійний концерт у рамках акції «Подаруй дитині радість у день святого Миколая» (Фоторепортаж)

Цієї п’ятниці, 7 грудня, у рамках акції «Подаруй дитині радість у День святого Миколая» у розважальному центрі «Замок Володарів» відбувся феєричний благодійний концерт для збору коштів на свято і подарунки для дітей Вишевицької та Потіївської шкіл-інтернатів. Співорганізаторами виступли БО «БФ «Волонтер 2015» та МГО «Молодь в дії» та народний депутат України Павло Дзюблик.

Присутні мали почути можливість побачити запальні танці, почути різножанрові пісні у виконанні Дани Сташенко, Анастасії Сазонової, Олени Верстак, Вікторії Конотовської, вибухові виступи рок-гуртів «Persona non Grata», «Oley» та гостів із Києва — гурту «Чорторий», які за мить запалювали зал своєю драйвовою музикою.

Майже три години концерту проминули дуже швидко. Малинчани виявилися не байдужими до подібних заходів: вдалося зібрати дві тисячі гривень. Організатори висловлюють щиру подяку всім артистам та глядачам, а особливо народному депутату України Павлу Дзюблику, який також завітав на концерт разом з родиною та здійснив значний благодійний внесок, розважальному комплексу «Замок Володарів» в особі Геннадія Ободзинського, Сергію Власюку, який є нашим надійним партнером і завжди долучається до наших ініціатив, звукооператору Олександру Трояновському, воїну-АТО Андрію Михайленку, нашим гостям з Києва — гурту «Чорторий» та Ігорю Весненку за чудові фото.

Слідкуйте за оновленнями на наших сторінках у Фейсбуці та Твіттері, а також підписуйтесь на наші канали у Youtube і в Telegram.

 

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...