Малин Інформ

Глава Житомирской госадминистрации против громады области

Шквал эмоций, крики, выступление активистов — с таким пылом проходила  последняя сессия областных депутатов в Житомире.

В начале  последовало заявление ряда общественных организаций: согласно  постановлению кабмина они потребовали от руководителя региона создать Громадську Раду при ОГА.

Эти выступление вывело губернатора Игоря Гундича из равновесия. Приводимые им аргументы против слова о его радушии и открытости кроме смеха и иронии в зале ничего не вызвали.

К сведению:

Житомирщина является единственным регионом в Украине? где нет Громадськой Рады. Смотрите: «Постанова Кабінету Міністрів України № 996 від 03.11.10 р. «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики»

В телефонном режиме народный депутат  Украины  Юрий Павленко прокомментировал данную ситуацию.

«Обласна державна адміністрація грубо порушує рішення Кабміну, відповідно Постанови уряду щодо якої має бути створена Громадська рада при ОДА. Це свідчить  про небажання керівництва чути позицію громадськості області й реальний стан справ, життя мешканців нашої області. Люди, які отримали владу внаслідок «Революції гідності», стали головними негідниками.

На жаль, негідники, які не користуються довірою ні громадських організацій, ні простих жителів і в такий спосіб ховаються в своїх кабінетах від народу.

Зі свого боку звернусь до Прем'єр-Міністра Володимира Гройсмана щодо чергового порушення закону керівництвом Житомирської області»

Сергей Форест

Видео Руслан Мороз

Слідкуйте за оновленнями на наших сторінках у Фейсбуці, Вконтакті, Однокласниках та Твіттері, а також підписуйтесь на наші канали у Youtube та в Telegram.

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...