Малин Інформ

Головний лікар «Пролісок +» Леся Черниш: Ті, хто працює поряд зі мною, — це прекрасні фахівці своєї справи

Вже близько трьох років у Малині діє приватний медичний центр «Пролісок +», в якому проводиться діагностика та лікування різноманітних хвороб і де можна отримати консультації  висококваліфікованих спеціалістів. Про історію створення закладу та особливості його роботи «Малин Інформ» розповіла головний лікар центру Леся Черниш.

 

— Пані Лесю,як у вас з’явилася ідея організувати в Малині медичний центр?

— Мабуть так мало статися, це сімейна традиція, адже в сім’ї мого чоловіка — вже третє покоління медиків,тому логічно було розвивати цейсімейний напрям і заснувати сучасний медичний центр у Малині, який отримав назву «Пролісок +».

Чому «Пролісок +»? Назва виникла з асоціації, що пролісок зацвітає одним із перших, квітка гарна, свідчить про прихід весни, приносить сподівання на щось нове, світле. Тому й ми стараємося бути завжди сучасними, впроваджувати інновації в медицині та відповідати сподіванням клієнтів.

 — На що ви орієнтувалися, розробляючи концепцію роботи закладу? Чи це все ж від початку до кінця ваш власний проект?

Спочатку, в 2011 році, тут був мій кабінет приватного лікаря-невролога, потім відкрили спортивно-оздоровчий центр «Малинський центр здоров’я», де ми в основному займалися лікуванням неврологічних хвороб. Із 2011 року ми проводимо реабілітацію дітей з ДЦП та реабілітацію дорослих — при захворюваннях хребта, грижах міжхребцевих дисків, артрозах суглобів, після інсультів, травм.

За досвідом я їздила у Львів та Трускавець у клініку Козявкіна, пройшла курси кінезотерапії та стала методистом Центру Євмінова, пройшла навчання по плантоскопії — методу визначення плоскостопості за допомогою спеціального приладу — плантоскопа та навчилася виготовляти устілки для корекції форми стопи. Навчилася робити УЗД судин; медикаментозні паравертебральні блокади, освоїла PRP-плазмолифтінг.

У 2014 році ми  разом з однодумцями організували медичний центр. Зараз у нас прекрасний колектив. Ті, хто працює поряд зі мною, — це прекрасні фахівці своєї справи.

— Який сьогодні у вас медичний штат? Які спеціалісти у вас працюють?

У структурі нашого медичного центру «Пролісок +» є такі підрозділи: лікувально-профілактичний, допоміжно-діагностичний, вертебрально-оздоровчий центр, косметології й естетичної медицини «Пролісок+beauty», фізіотерапії і реабілітації «Пролісок +Resort» та «Пролісок +Welness».

У лікувально–профілактичному підрозділі зараз приймають більше десяти лікарів — невролог, терапевт, ревматолог, кардіолог, ендокринолог, ЛОР (отоларинголог), офтальмолог, уролог, хірург, гінеколог, дерматовенеролог, педіатр.

У допоміжно-діагностичному підрозділі — прийом медичних аналізів, УЗД-діагностика, вимірювання тиску, ЕКГ, Холтер ЕКГ. До речі, моніторування ЕКГ за Холтером дозволяє не тільки точно встановити діагноз, а й значно підвищити ефективність лікування серцево-судинних захворювань, зокрема атеросклерозу, гіпертонії, аритмії, ішемічної хвороби серця.

— Ви зазначали, що ваш медичний центр працює за  напрямками Resort (курорт), Wellnes (добре самопочуття), Beauty (краса). Розкажіть коротко про кожен із цих напрямків.

Resort — це курорт. У нас великий вибір варіантів курсів безмедикаментозного лікування для хвороб хребта і суглобів, ожиріння, лімфостазу, станів після травм, інсульту та інше. Для дітей — лікування сколіозу, порушення постави. У нас більше 20 видів процедур  — масаж, підводний гідромасаж, грязелікування, озокеритолікування, витяжіння хребта, електропроцедури тощо.

Wellness — цедобресамопочуття. Пропонуємо Детокс — антицелюлітні та релакс-процедури. Цемасажі, обгортання, фітосауна «Кедрова бочка».  Ця фітосауна допомагає позбавитись від синдрому хронічної втоми, нормалізуються обмінні процеси, знімаються стреси, зміцнюється нервова система, і в цілому імунна.

Тепер про Beauty, що означає — краса. Наш  високопрофесійний лікар-косметолог проведе курс омолоджуючих процедур — ін’єкції ботокса, мезотерапії, тредліфтингу (мезониткипреміум класу), PRP-плазмоліфтинг, є програми при проблемній шкірі для  підлітків, програми для чоловіків.

— Які ціни на послуги вашого медичного центру?

— Ціни на наші послуги нижчі, аніж у Києві чи Житомирі.

— Ви декілька разів згадали  PRP–плазмоліфтинг.Що це таке?

PRP—плазмолифтинг — целікування власною кров’ю — тромбоцитарно-лейкоцитарною масою. Йде забір вашого власного біоматеріалу, відразу готується протягом 10 хвилин відсепарована в центрифузі біомаса й відразу вводиться в проблемну зону. Матеріал не зберігається і вводиться негайно після приготування,адже він концентрується до згущення в 5 разів —до 1 мільйона тромбоцитів,які виділяють фактори росту для відновлення вашого власного організму. Це забезпечується спеціальним унікальним обладнанням корейського виробництва.

Це процедура,яка показана в вертебрології,ортопедії,косметології,дерматології,хірургії,спортивній медицині — при грижах міжхребцевих дисків,остеохондрозі,спортивних травмах,артрозах,п’яточній шпорі,при болях в м’язах і суглобах, трофічних виразках, в косметології — як антивіковаомолоджуюча процедура для обличчя, зони декольте, рук, дуже ефективна при облисінні.

— Чи співпрацюєте ви з іншими, зокрема, державними медичними закладами, а також чи маєте підтримку місцевої влади?

Робота медичного центру — це велика відповідальність, а не гра в бізнес.

Заклад охорони здоров’я — не театр, де розвішують афіші на кожному стовпі,а лікарі приїзджають на гастролі. У нашому медичному центрі ми супроводжуємо пацієнта від початку хвороби до видужання.

Діяльність «Проліска +» повністю підпорядковується законодавству України,ми маємо ліцензію МОЗ, слідкуємо за змінами в медицині,тому впроваджуємо новинки,своєчасно оновлюємо обладнання. У липні я як невролог та лікар-дерматолог пройшли навчання по методиці PRP-плазмоліфингу та придбали обладнання. Планується навчання нашого спеціаліста по УЗД суглобів.

У рамках державно-приватного партнерства разом із міською радою провели оздоровлення 11 дітей-інвалідів,хворих на ДЦП,причому наш заклад взяв повністю всі витрати на їх оздоровлення. Наші лікарі атестуються обов’язково раз на п’ять років і беруть участь у семінарах, конференціях. Зараз, в умовах реформування, зміни відбуваються щоденно. Набагато скоріше ми отримуємо багато нової інформації про лікування захворювань препаратами з доказовою базою,а не фуфломіцинами, які придумала радянська наука і які в світі не використовуються,бо не доведена їх ефективність.
Особисто я вважаю,що людина має постійно підвищувати свій рівень освіченості,в будь-якому віці,особливо професіонали,які турбуються про ваше здоров’я.

Адреса медичного центру «Пролісок +»: м. Малин, вул. Гагаріна, 27.

Телефони:+38-093-373-91-95;

+38-099-205-45-99 ;

+38-098-226-72-07;

+38-041-333-21-70;

 +38-041-333-11-00

facebook.com/prolisokplus/

Слідкуйте за оновленнями на наших сторінках у Фейсбуці, Вконтакті, Однокласниках та Твіттері, а також підписуйтесь на наші канали у Youtube та в Telegram.

Коментарі Facebook:

Читайте також:

Активний Малинчанин

Ініціативи

Останні новини

Малинський районний центр соціальних служб провів...
Жителів Малинщини запрошують на публічний звіт нар...
​Про полон брата, війну та політику. Відверте інте...
​Про полон брата, війну та політику. Відверте інте...
​Про полон брата, війну та політику. Відверте інте...
​Про полон брата, війну та політику. Відверте інте...
​Про полон брата, війну та політику. Відверте інте...
​Про полон брата, війну та політику. Відверте інте...
​Про полон брата, війну та політику. Відверте інте...
​Про полон брата, війну та політику. Відверте інте...
Через зруйнований негодою міст у Житомирській обла...
Кандидат від "Слуги народу" в Малині з п...
Команда "Динамо" Малинського ВП — перемо...
У своє професійне свято кращі держслужбовці Малинщ...
Малинчанина засуджено до 8 років позбавлення волі...
Зареєстровані ще вісім кандидатів в нардепи по маж...
Зареєстровані ще вісім кандидатів в нардепи по маж...
​Матері загиблих АТОвців з Житомира відправились п...
​КСУ ухвалив рішення щодо конституційності указу п...
Керівників 15 закладів відпочинку Житомирської обл...
Буревій, який у травні повалив ліс у Житомирській...
Нардеп Павло Дзюблик опублікував свою передвиборчу...
​Родинам з дітьми до 6 років у Житомирській област...
У жителя Житомирської області вилучили колекцію зб...
Нардепи Вадим Кривенко та Павло Дзюблик висловили...
У Малинському районі припинено самовільне користув...
Мер Малина обіцяє 1000 гривень за інформацію про л...
Малинчанин вирішив через сайт "OLX" прод...
Поліцейські встановили осіб, які нещодавно у Малин...
18 червня — День дільничного офіцера
У річці Тетерів знайшли тіло 19-річної студентки ж...
У жителя Малина поліцейські виявили насіння конопл...
У Чоповицькій ОТГ відсвяткували день громади
У Малині відбулася чергова гра з міні-футболу на п...
Епідемія кору не залишає Житомирську область: за т...
Малинські легкоатлети взяли участь в чемпіонаті Ук...
Малинські легкоатлети взяли участь в чемпіонаті Ук...
У Гранітному вулиці Олексія Влодарського поки не б...
Медичних працівників Малинщини привітали з професі...
За два тижні червня викрито 39 грубих порушень пра...