Малин Інформ

Громадяни перестали ходити на прийоми до керівництва Житомирської митниці: за 8 місяців – всього 1 візит


Житомир.info: Громадяни перестали ходити на прийоми до керівництва Житомирської митниці: за 8 місяців – всього 1 візит

Упродовж січня-серпня 2017 року керівництво Житомирської митниці Державної фіскальної служби провело всього один прийом громадян, тоді як рік тому - 39.

Про це 13 вересня Житомир.info повідомила прес-служба Житомирської митниці.

«Особистий прийом громадян посадовими особами Житомирської митниці ДФС здійснювався через громадську приймальну згідно графіків прийому громадян. За вказаний період проведений 1 особистий прийом громадян, що на 38 прийомів менше, ніж торік (39). Керівництвом Житомирської митниці ДФС під час особистого прийому надано вичерпні роз’яснення та прийнято відповідне рішення про вирішення порушеного громадянином питання у межах чинного законодавства», - інформує прес-служба.

Також за 8 місяців до Житомирської митниці надійшло 9 звернень, що на 4 звернення менше, ніж за аналогічний період 2016 року. З них 4 заяви (клопотання), 3 скарги та 2 пропозиції (зауваження). Авторами 8 звернень є чоловіки, і лише одного – жінка, - зазначають у митниці.

«За результатами розгляду звернень фахівцями Житомирської митниці ДФС позитивно вирішене 1 звернення, дано роз’яснення за 8 зверненнями. За результатами розгляду 3 скарг, що надійшли до Житомирської митниці ДФС проведено відповідні перевірочні заходи, за результатами яких скаржникам повідомлено про результат розгляду (інформація щодо можливих неправомірних дій працівників митниці не підтвердилась)», - повідомляє прес-служба.

Основні питання, що порушували громадяни у січні-серпні 2017 року, стосувались порядку тимчасового ввезення та транзиту транспортних засобів, митного оформлення транспортних засобів, роз’яснень окремих норм законодавства України з питань державної митної справи.

Як повідомляв Житомир.info, з 2015 року начальником Житомирської митниці призначили Наталію Ткачук.

Житомир.info

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...