Малин Інформ

Губернатор Житомирщини шукає собі радників серед активістів

З 16 травня, ініціативна група з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Житомирській ОДА розпочинає прийом документів від громадських організацій, які бажають увійти до громадської ради.

Таке рішення прийняли 15 травня під час першого засідання ініціативної групи. Під час засідання члени ініціативної групи – представники громадськості та ОДА – шляхом голосування обрали голову та секретаря. Головою визначили керівника ГО «Захист та справедливість» Олександра Громова, секретарем – Тетяну Герасимчук, члена МГО Українська секція Міжнародної Поліцейської Асоціації.

За рішенням ініціативної групи, вже із 16 травня громадські організації області можуть подати пакети документів для участі в установчих зборах або рейтингового електронного голосування для формування громадської ради при Житомирській ОДА.

Детальніше про вимоги та перелік документів тут

 

Не всі в Житомирі розцінили "царський жест" губернатора. Так зокрема опозиційний журналіст Сергій Форест виступив з різкою критикою данної ініціативи. Звинувативши голову ОДА в намаганні створити "свою" громадську раду, що дасть можливість контролювати свого наступника.

Чи буде дійсно новостворений орган дієвим інститутом демократії, як декларує Ігор Гундич чи методом контролю нового голови ОДА поки говорити важко. Якщо взяти для прикладу Малин де спроби створити громадську раду були неоднаразово, але всі зазнали провалу. Єдиному кому в Малині вдалося створити дорадчий орган був міський голова Олексій Шостак. І то лише з другої спроби.

Читайте по темі:

У Малині з'явиться громадська рада

Комітет громадського контролю “Пшик” при Малинській міській раді

Правда яким чином працює данна громадська рада наразі, редакції сайту, невідомо.

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...