Малин Інформ

Ігор Гундич: "Коли якість перевезень людей не влаштовує, то вона не влаштовує і мене"

Голова Житомирської ОДА — Ігор Гундич провів робочу зустріч з перевізниками Житомирщини. На якій нагадав, що він тримає на контролі ситуацію з перевезеннями та попередив підприємців про соціальні забов'язання.

"Зустрівся із перевізниками, з якими не мав відвертої розмови вже досить давно. Нагадав: я завжди на боці людей. Тому коли якість перевезень людей не влаштовує, то вона не влаштовує і мене. Попередив: не треба мені «загинати пальці» і лякати відмовою від маршрутів чи підняттям тарифів. По-перше, щодо відмов перевізників від «нерентабельних» маршрутів. За потреби я завжди знайду інших перевізників, як це було у Бердичівському районі. Святе місце пустим не буває. По-друге, щодо необґрунтованого підняття вартості. Цього не може бути без погодження із замовником. Надалі при оголошенні нових конкурсів ми будемо встановлювати граничну межу вартості проїзду. Підписуватимемо додаткові угоди. Не подобається - йдіть в іншу область працювати. По-третє, щодо відмов у перевезенні пільгових категорій. Однозначно, пільгові перевезення мають виконуватися. Проблемну ситуацію мають вирішувати замовник і перевізник, а не директор говорить водію «не вози АТОшників». Так надалі не може бути. Кажіть мені напряму, що не будете возити учасників АТО. І тоді я реагуватиму. Зрозуміти і виконати ці 3 пункти – в інтересах перевізників, голів РДА та профільного управління ОДА".

Нагадаємо також, що і в Малині відбувся конфлікт інтересів жителів міста та місцевого перевізника. Причиною тому стала відсутність підвезення малинчан на першу електричку до Києва, яка йде о 04:19, і якою жителі міста змушені добиратися до столиці на навчання та роботу. Ситуація набула конфліктності та була штучно загострена завдяки дискусії, що відбувалася між прихильниками перевізника та пересічними громадянами. 

Як підсумок малинчани звернулися письмово, до міського голови та народного депутата України, з проханням вирішити ситуацію, що склалася.

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...