Малин Інформ

Конкурс малюнка «Я люблю наше Полісся», організований Павлом Дзюбликом, завершений: журі підбиває підсумки

Конкурс «Я люблю наше Полісся», який проводився з 14 листопада до 14 грудня цього року, оголошений народним депутатом України Павлом Дзюбликом, добіг свого кінця.

Понад 2,5 тисячі дітей із семи районів Житомирщини — Брусилівського, Хорошівського, Коростишівського, Малинського, Народицького, Радомишльського та Черняхівського — долучилися до конкурсу.

Компетентне журі у складі Василя Івановича Кондратюка, голови Житомирської обласної організації Національної спілки художників України, заслуженого художника України,
Валентина Андрійовича Войтенка, відповідального секретаря ЖООНСХУ, Валерія Миколайовича Кулавіна, члена ЖООНСХУ 14 грудня у місті Житомир визначило переможців — 1,2,3 місце у кожній з вікових груп по усіх районах.

«Роботи є дуже хороші. Вони різнопланові, але тема, яка запропонована народним депутатом Павлом Дзюбликом – "Я люблю наше Полісся", то вона розкрита. Є щирість у їх почуттях, є щирість того образу, який вони створюють і є дуже щире відношення до тої землі. Вони хочуть її зберегти такою, якою вони її бачать. Діти, знову ж таки, бачать цю тему по-своєму, а як вони її розвивають, то це на стільки геніально, що я зрілий художник, а всеодно дивуюся творчості дітей», — зазначає голова Житомирської обласної організації Національної спілки художників України, заслужений художник України Василь Кондратюк.

Як розповідає Павло Дзюблик, жоден учасник конкурсу та його робота не залишиться без уваги. Тому на всіх дітей очікують подарунки, а переможці кожної вікової групи отримають сучасний гаджет.

«Кожен учасник конкурсу отримає заохочувальний подарунок. По троє переможців у кожній віковій групі із кожного району отримають професійні набори для малювання. Окрім того, у результаті майстер-класу, у кожній віковій групі буде визначено переможця, який отримає смартфон. Сподіваюся, що такі конкурси надихнуть дітей любити свій рідний край, і в той же час будуть розвивати їх творчість», — резюмує народний депутат.

P.S. Cлідкуйте за оновленнями у групі конкурсу. Оголошення переможців вже незабаром.

Слідкуйте за оновленнями на наших сторінках у Фейсбуці та Твіттері, а також підписуйтесь на наші канали у Youtube і в Telegram.

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...