Малин Інформ

Куба взяла участь в Міжнародній туристичній виставці України UITT-2019

Куба взяла участь в Міжнародній туристичній виставці України UITT-2019.

Київ, 29 березня 2019 р. - Куба взяла участь в Міжнародній туристичній виставці України UITT-2019. Стенд карибського острова рекламував напрямок Куби зображеннями та інформацією кампанії "Автентична Куба".

    

 

В рамках виставки відбулася важлива робоча зустріч з керівництвом компанії «Турецькі Авіалінії» в Києві. Ця авіакомпанія здійснює польоти з 6 міст України до Стамбула, з якого з'єднується прямо з Гаваною.

Крім того, відбулося засідання, в якому з української сторони взяли участь заступник міністра інфраструктури, Віктор Довгань, та керівництво органу цивільної авіації. З боку кубинської сторони були присутні Тимчасова повірена у справах, Міністр-Радник, Натача Діас Агілера, та представник Міністерства туризму, Радник, Хуан Карлос Ескалона. На цій зустрічі були проаналізовані можливості здійснення прямого рейсу української авіакомпанії МАУ до Гавани.

На «Кубинському вечорі», спеціально організованому для головних туристичних партнерів найбільшого з Антильських островів та представників ЗМІ України, було представлено рекламний ролик 2019 року кампанії «Автентична Куба». Учасники мали можливість насолодитися культурним шоу з показом кубинських танців та кубинської музики, а також кулінарною культурою, кубинськими коктейлями «Мохіто» та «Куба Лібре».

   

  

В Посольстві Куби в Києві була проведена зустріч з понад 15 туроператорами та українськими туристичними агенціями. Ця зустріч посприяла оновленню інформації щодо кубинського туристичного ринку. Крім того, відбулася презентація компанії Турецькі Авіалінії, завдяки якій вони змогли отримати інформацію про зручності у з'єднанні, які надає ця авіакомпанія, перевага яких є в тому, якщо у випадку, коли неможливо в той самий день вилетіти рейсом до Гавани, авіакомпанія передбачає ніч перебування, щоб гарантувати переліт.

У 2018 році близько 15 000 українських туристів подорожували на Кубу. Українським гостям до вподоби проводити відпочинок на кубинських пляжах, насолоджуючись його природною красою та культурною спадщиною. Найбільш відвідувані місця – Пінар дель Ріо, Гавана, Варадеро, Лос Кайос, Трінідад, Сьєнфуегос та Ольгін.

(Посольство Куби, Україна)

Слідкуйте за оновленнями на наших сторінках у Фейсбуці та Твіттері, а також підписуйтесь на наші канали у Youtube і в Telegram.

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...