Малин Інформ

Лісівники Житомирщини сплатили до місцевих бюджетів 61 мільйон податків

Лісгоспи Житомирщини за квартал сплатили до місцевих бюджетів 61 мільйон гривень податків. З них майже 6 мільйонів гривень ДП "Малинське ЛГ".

187 мільйонів гривень витратили державні лісогосподарські підприємства Житомирщини за 3 місяці цього року на ведення лісового господарства, з них 185 млн. грн. - власні кошти державних підприємств. В той же час лісгоспи області сплатили 165 млн. грн. податків – це на 27 % більше, ніж за цей період минулого року.

В Державний бюджет з цієї суми надійшло 103 млн. грн., в місцеві – понад 61 мільйон гривень. Так приміром до бюджетів сільських та селищних рад Малинського району. ДП "Малинським ЛГ" було сплачено близько 2 млн. 600 тис. грн. 

Рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів складає 54,3 млн. грн. З них 9,7 млн. грн. були спрямовані до спеціального фонду Держбюджету для фінансування держлісгоспів Південно-східного регіону.

Для Малинського державного лісового господарства, сума рентної плати, що надійде в бюджет Малинської районної ради склала близько трьох  мільйонів гривень.

В лісгоспах управління зайняті понад 6,5 тисяч працівників із середньою заробітною платою 9225 гривень. На землях держлісфонду відтворено 3689 гектарів лісу. В цехах підприємств перероблено 144,4 тис.м³ деревини. Цьогоріч на Малинщині лісівниками було висадженно близько 300 га. лісових культур. Для прикладу підготувати та посадити 1 га. коштує лісовому господарству 4 тис. грн. Традиційно до висадки лісових культур в Малинському ЛГ залучають шкільні лісництва та громадськість.

 

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...