Малин Інформ

Лише пересадка донорської печінки врятує життя Катрусі

Стан восьмимісячної Катрусі Юрченко, якій лікарі поставили страшний діагноз — атрезія жовчовивідних шляхів та цироз печінки, вроджена вада розвитку, нині стабільний, точніше — стабільно важкий, немає ніяких покращень. Але гарна новина в тому, що з наступного тижня Катруся і її батьки нарешті готуватимуться до поїздки в Італію.

— До 17 січня маємо закрити картковий благодійний рахунок, адже він відкривався безпосередньо на італійську клініку, — розповідає тато дівчинки Олександр Юрченко. — Порівняно зі всією сумою — 115 тисяч євро — залишилося небагато, але для нашої родини це все одно великі кошти. І без підтримки небайдужих нам їх не зібрати. Найбільше допомогли родичі, друзі та знайомі, волонтери зі Львова. Багато підтримки отримали і від представників української діаспори в Італії.

Чому саме Італія? За словами Олександра Леонідовича, вони з львівськими медиками «виходили» на різні закордонні клініки, які спеціалізуються на проведенні таких операції. У списку були Польща, Бельгія та Італія. Перший варіант — як остання соломинка, адже рівень такого лікування у польських клініках не надто відрізняється від того, що нині є в Україні. Варіант із Бельгією відпав після того, як стало відомо, що після оперативного втручання із трансплантації печінки дитинка померла.

Читайте також: Допоможіть Катрусі отримати нову печінку!

Після закриття рахунку по італійській клініці, зібрані кошти розподілятимуть поетапно — на обстеження, аналізи, безпосередньо на операцію, яку бажано провести дитині до року. 
Тому тепер для Юрченків найголовніше якомога швидше зібрати гроші на трансплантацію і встигнути виїхати до Італії, щоб Катруся змогла рости і розвиватися як і всі інші здорові дітки. В Італію поїдуть обоє батьків Катрусі, адже хтось із них має стати для їхньої крихітки  родинним донором.

Нещодавно БО «БФ «Волонтер 2015» перерахував на благодійний рахунок 4000 гривень. Ми розуміємо, що це — мізерна сума у порівнянні із мільйонами гривень, які потрібні на порятунок життя цієї крихітки. Але рідні дівчинки вірять, що в світі дуже багато добрих і чуйних людей, які допоможуть їхній донечці. Ця велика родина вже дуже вдячна кожній людині, хто допоміг і допомагає їм рятувати Катрусю.

Картка «ПриватБанку»: 5168 7573 4126 0802 (на ім’я Юрченко Олександр Леонідович — тато Катрусі)
PalPay — yulia.yurhenqo@gmail.com
Телефон мами Катрусі — (063) 22-42-118.

Слідкуйте за оновленнями на наших сторінках у Фейсбуці, Вконтакті, Однокласниках та Твіттері, а також підписуйтесь на наші канали у Youtube та в Telegram.

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...