Малин Інформ

Маленька Катруся Юрченко готується до операції

Маленька донечка сім’ї наших земляків Юлії та Олександра Юрченків — Катруся, яка народилася із патологією жовчовидільних шляхів і терміново потребувала трансплантації печінки від родинного донора за кордоном, нині разом із батьками вже в Італії.  Незабаром дівчинці проведуть довгоочікувану операцію.

Радісною новиною із Італії за минулий тиждень поділився на своїй сторінці у Facebook тато дівчинки Олександр Юрченко.

«Значних новин нема. Політ нормальний, заданий курс тримаємо. Катруся окрім поточних обстежень в середу отримала регулярну терапію та два щеплення. Дівчинка весела та рухлива. Їсть, розриваючи шаблони українських дієтологів, молочну суміш з апельсином та йогурти з полуницею. Місцевий клімат впливає помітно: дзиґа дуже рухлива, весела та говірка.

Медичні обстеження вже майже закінчені, залишилося багато адміністративної роботи. На наступному тижні призначене судове засідання з приводу операції (стандартна місцева процедура). Дату самої операції ще не призначено.

Загалом — усе добре, рухаємося до мети.

Усім здоров’я, дякуємо!»

Нагадаємо: з народження у дівчинки діагностували атрезію жовчовидільних шляхів. Сформований цироз печінки і спленомегалія загрожують життю Катрусі. Їй терміново потрібна була операція із трансплантації печінки від родинного донора за кордоном. Допомогти погодилися лікарі в Італії. Відтак життя цієї крихітки стало залежати від 115 тисяч євро, які родина збирала всім миром. Допомогли й малинчани — на благодійному концерті, який організували волонтери, для порятунку дівчинки було зібрано 17 тисяч гривень.

Волонтери, батьки та рідні дівчинки щиро вдячні всім, хто долучився до збору коштів. Саме завдяки кожному небайдужому Катруся Юрченко отримає нову печінку.

Читайте також: У Малині на благодійному концерті зібрали 17 000 гривень для важкохворої дівчинки

Маленькій Катрусі Юрченко таки зроблять пересадку печінки

Слідкуйте за оновленнями на наших сторінках у Фейсбуці, Вконтакті, Однокласниках та Твіттері, а також підписуйтесь на наші канали у Youtube та в Telegram.

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...