Малин Інформ

Маленька комедія за великі гроші: на Житомирщині службовці заради премій порушують закон

Важко повірити, але факт: 200 відсотків щомісячної премії отримали у грудні 2017 року службовці Фонду соціального страхування у Малинському районі. Це в тому Фонді, який живе за рахунок платників податків, а клієнти фонду отримують копійки за профхвороби чи лікарняні. 

Тож звідки взялась сума премій 200 відсотків (а це більше п’яти мінімальних зарплат)? Такі суми не отримує жоден клієнт Фонду, навіть якщо це пожиттєвий інвалід. Може, у Малині десь на підприємстві стався великий вибух, і потерпілих стало стільки, що носити їм додому виплати за травми треба було цілодобово? Хтось чув про якісь аварії на банкнотній фабриці, чи на паперовій, чи на іншому підприємстві? Ні? Тоді, певно, службовці Фонду отримали премії за якісь інші індивідуальні послуги клієнтам Фонду… 

Апетити малинських чиновників перевищили всі межі — керівництво місцевого Фонду соціального страхування України встановило службовцям преміальні за грудень, які перевищують навіть надбавки київського директора фонду! 

У постанові № 14 від 08.02.2017 року «Про умови оплати праці та схеми посадових окладів працівників Фонду» йдеться: 
«Пункт 4. Встановити директору виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України надбавку за високі досягнення у праці у розмірі 50 відсотків посадового окладу. 
Розділ 4 «Умови та порядок виплати премій»: 

Пункт 4.2. Розмір премії кожного працівника залежить від його особистого вкладу в загальні результати роботи. При цьому розмір премії не може перевищувати 100 відсотків середньомісячної зарплати працівника за результатами роботи за останні шість місяців». 

Таке нахабство по відношенню до платників податків та клієнтів Фонду, які отримують виплати, можна назвати не інакше, як грабіж.

Поки в столиці постійно вносять зміни у постанови щодо діяльності Фонду, на місцях цим користуються вправно, і в малинських чиновників можуть брати приклад і колеги з інших міст і областей — під час реформ державну установу, яка є взірцем дотримання законодавства, дуже легко перетворити на таку собі структуру з приватним управлінням та інтересом. 

Що скажете на це, платники податків? Адже ми з вами платимо ЄСВ (єдиний соціальний внесок) не для того, щоб хтось просто так привласнював собі наші гроші у вигляді захмарних премій.

Анжеліка Лавренюк.

Слідкуйте за оновленнями на наших сторінках у Фейсбуці, Вконтакті, Однокласниках та Твіттері, а також підписуйтесь на наші канали у Youtube та в Telegram.

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...