Малин Інформ

Маленькій Катрусі Юрченко таки зроблять пересадку печінки

"Малин Інформ" уже писав про крихітку Катрусю Юрченко. Нагадаємо дівчинка народилася з патологією — лікарі діагностували в неї атрезію жовчовидільних шляхів. Сформований цироз печінки і спленомегалія загрожують життю Катрусі. Дитині терміново потрібна операція із трансплантації печінки від родинного донора за кордоном. Допомогти погодилися лікарі в Італії. Відтак життя цієї крихітки стало залежать від 115 тисяч євро, які родині спершу необхідно зібрати до кінця минулого року. Минулого тижня волонтери організували благодійний концерт, на якому для порятунку дівчинки було зібрано 17 тисяч гривень.

І нарешті у нас є приємна звістка: батьки оплатили рахунок, і тепер у Катрусі з'явився реальний шанс на повноцінне життя. Волонтери, батьки та рідні дівчинки щиро вдячні всім, хто долучився до збору коштів. Саме завдяки кожному небайдужому Катруся Юрченко отримає нову печінку.

Читайте також: Допоможімо крихітці Катрусі отримати нову печінку!

У Малині на благодійному концерті зібрали 17 000 гривень для важкохворої дівчинки

Слідкуйте за оновленнями на наших сторінках у Фейсбуці, Вконтакті, Однокласниках та Твіттері, а також підписуйтесь на наші канали у Youtube та в Telegram.

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...