Малин Інформ

Малин небезпечний (Фоторепортаж)

Цьогорічна зима принесла малинчанам не лише сніг та морози, але й численні відлиги та ожеледицю. Тому (безкоштовні) льодяні ковзанки з’явилися фактично на кожній вулиці і провулку Малина. Проблема лише в тому, що далеко не в кожного мешканеця нашого міста є бажання кататися і травмуватися на цих ковзанках. Якщо на погоду вплинути не можемо, то посипати і почистити дороги та тротуари проблемою не є. Але, очевидно, не для нашої влади та комунальників.

Більшу частину доріг та тротуарів міста до цих пір так і не посипані та не почищені. І незважаючи на те, що ця проблема фактично існує майже два місяці, вирішувати її не надто поспішають. Саме це й обурює малинчан. Погодьтеся, дивно, коли сходи в центрі Малина, біля місця, де раніше був пам’ятник Леніну, а місця, де найбільше ходять люди, чомусь ні.

«Йдучи сьогодні до базару з гори по сходах, це жах, невже неможливо закріпити за місцями найбільш людяними працівника, який й би чистив сходи, доріжки, якого дідька біля білого дому гребти сходи, де пройде п'ять чоловік!», — написала обурений коментар малинчанка.

«А на пішохідній частині мосту через р.Ірша не каша,а снігове місиво.Переходячи через міст пішки,кожен має шанс впасти і не просто впасти ,а стати калікою.Яка тоді скотиняка буде виправдовуватися за свій ідіотизм і за власну бездіяльність?», — написав кілька днів тому в коментарі Євгеній Купневич.

Хоча така ситуація не лише в Малині, а навіть у столиці, все ж дивно, чому очільники міста, комунальники не поспішають вирішувати цю проблему.

Слідкуйте за оновленнями на наших сторінках у Фейсбуці та Твіттері, а також підписуйтесь на наші канали у Youtube і в Telegram.

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...