Малин Інформ

Малинчанка — кращий юний знавець Біблії в Україні

Колишня випускниця Малинської ЗОШ № 3 І-ІІІ ступенів, а нині — студентка другого курсу спеціальності «Релігієзнавство» гуманітарного факультету Національного університету "Острозька академія" Естер Матер’ян посіла перше місце в XI Всеукраїнській олімпіаді «Юні знавці Біблії», що відбулася на базі цього вишу.

Олімпіада складалася з трьох етапів: виконання тестових завдань на знання Біблії, презентація та захист творчої роботи й тлумачення уривку Біблійного тексту за власним вибором.
За оцінками представників журі Естер здобула перемогу серед студентів з інших закладів вищої освіти України.

«Перемога в олімпіаді зовсім не була моєю самоціллю. Побачивши тему цьогорічної творчої роботи, зрозуміла — мені є про що сказати, і саме заради того, аби мене почули, я вирішила взяти участь. Ну а ще — це результат відображення важливості сімейних традицій і цінності духовного виховання. Уже майже понад 10 років ми всією сім’єю щовечора читаємо всі разом Святе Письмо — хто розділ, хто віршик (особисто я прочитала Біблію повністю майже шість разів). А ще, я вважаю, що знання та розуміння Біблії — це не лише ідентифікація тебе як християнина, але й ознака писемності, освіченості та високої інтелектуальності, адже як на мене — це один із найкращих культурно-історичних феноменів та літературних пам’яток, і розвиток культурного процесу без дослідження Біблії практично неможливий, а духовне життя тим паче», — розповіла Естер. 

Родина Матер’янів — багатодітна (виховують шестеро дітей), творча й креативна. Її глава Микола Якович — депутат міської ради декількох скликань, користується повагою й авторитетом серед містян, мама Ольга Іванівна — домогосподарка, а діти цієї родини — неодноразові переможці та призери багатьох шкільних, міських та обласних предметних олімпіад, конкурсів та фестивалів.

Богдан ЛІСОВСЬКИЙ.

Слідкуйте за оновленнями на наших сторінках у Фейсбуці, Вконтакті, Однокласниках та Твіттері, а також підписуйтесь на наші канали у Youtube та в Telegram.

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...