Малин Інформ

Малинчани заплатять двісті тисяч за одного працівника апарату міськради?

Ми вже писали про гучний скандал, який днями сколихнув Малин: 14 лютого на позачерговій сесії Малинської міської ради відповідним рішенням фактично таємно підвищили оклад меру та його заступникам. І депутати, багато з яких активно позиціонують себе як борці з несправедливістю та активні представники інтересів своїх виборців, мовчки проголосували за це рішення.
Редакція сайту «Малин Інформ» вирішила  поцікавитися, у скільки обходиться утримання чиновників виконкому міської ради та на що спрямовуються кошти з міського бюджету. 

Переглянувши паспорт програми місцевого бюджету на 2019 рік, виявили цікаві дані. Зокрема, як видно з таблиці, витрати на утримання однієї штатної одиниці виконкому міськради цьогорік планують виділити 220 тисяч гривень. Тобто, на утримання одного чиновника із наших з вами податків витрачатиметься майже 14 тисяч гривень в місяць? Зовсім не погано, якщо порівнювати із зарплатою звичайного жителя міста.  

Однак, це ще не все. На забезпечення компенсаційних витрат на пільговий проїзд транспортом окремим категоріям громадян на цей рік передбачили 1 мільйон 500 тисяч гривень. Чи не забагато за один рік для фактично одного перевізника?

А щоб громадяни не сумнівалися в тому, що наш мер активно й ефективно працює на висвітлення діяльності міської ради, в бюджеті передбачили 41 тисяча гривень, плюс майже 50 тисяч  — на технічне обслуговування сайту. Щоправда далеко не все, що потрібно було висвітлити на сайті, як от проекти рішень чи детальний перелік питань, які виносяться на сесію міськради, реально висвічується на сайті. Чому так? 

 


До речі, уважно переглянувши Програму, можна натрапити на доволі цікаві дані, які дають гарне пояснення тому, чому ж такі захмарні оклади.  Наприклад, кількість запланованих до прийняття нормативно-правових актів цьогорік становить 600 одиниць. У цьому наша міська рада є, напевно, «рекордсменом», оскільки навіть Верховна рада України з початку цього року прийняла лише майже  400 проектів. Не можа не порадуватися і за юридичний відділ міської ради, де юристи запланували виграти практично всі справи на користь міста.

Не втомлюватимемо читача цифрами, адже Програму можна завантажити із сайту міськради. Але співставляючи рівень розвитку Малина і заробітні плати наших чиновників, постає питання: кому і за що з наших податків ми платимо такі високі заробітні плати?

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...