Малин Інформ

Малинчанин віддав шахраєві більше 3 тисяч гривень за... товарний чек

2 травня житель Малина повідомив поліцію про шахрайство.

П'ять днів тому заявник на інтернет-порталі OLX знайшов оголошення про продаж IPhone 6 за 3100 гривень. Через день після того, як чоловік написав продавцю, заявнику прийшло відповідне СМС-повідомлення про відправку замовлення. 2 травня чоловік у приміщенні "Укрпошти" отримав посилку, на якій був напис "відкрити після оплати". Зателефонувавши на вказаний продавцем номер, йому повідомили, що товар акційний і неможливо оглянути його, не пошкодивши упаковку. Заявник, заплативши касиру "Укрпошти" гроші, вийшов з приміщення та відкрив пакунок. Яким же було здивування чоловіка, коли побачив там... лише товарний чек без телефону. Коли він знову зателефонував продавцю, той повідомив, що трапилася помилка і з ним зв'яжуться пізніше. Однак цього так і не трапилося.

Дана подія зареєстрована, попередня правова кваліфікація кримінального правопорушення ч. 1 ст. 190 КК України. Наразі проводяться слідчі дії.

Слідкуйте за оновленнями на наших сторінках у Фейсбуці та Твіттері, а також підписуйтесь на наші канали у Youtube і в Telegram.

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...