Малин Інформ

Малинська поліція проводить ряд профілактичних заходів у Малинському районі

Малинським відділенням поліції нагадує про те, що в м. Малин та Малинському районі проводяться профілактичні заходи.

Операція «Зброя та вибухівка» спрямована на виявлення незаконного обігу зброї, боєприпасів та вибухівки та з метою стабілізації криміногенної ситуації.

Шановні громадяни ! Добровільна Здача зброї звільняє від кримінальної відповідальності! Нагадуємо, що за незаконне зберігання зброї, боєприпасів, вибухівки законом передбачена кримінальна відповідальність згідно з Кримінальним кодексом України (карається позбавленням волі на строк від 2 до 5 років).

Операція «Ліс» спрямована на захист та недопущення незаконної парубки лісу, пошкодження та знищення лісних культур.

Операція «Перевізник». Мета: перевірка документів, технічні несправності,  дотримання правил та вимог безпеки при наданні послуг з перевезення пасажирів.

Комплексні  заходи  під   умовною назвою «МАК» спрямованої на виявлення і знищення незаконних посівів нарковмісних рослин маку і конопель, перекриття каналів надходження наркозасобів до споживачів та недопущення витоку в незаконний обіг наркосировини рослинного походження.

У разі наявності будь якої інформації щодо незаконного зберігання зброї, вирубки лісу та інше  інформуйте працівників відділення поліції за телефоном «102», 5-21-76, 5-11-02, або за номером 8093-198-64-51!

Слідкуйте за оновленнями на наших сторінках у Фейсбуці, Вконтакті, Однокласниках та Твіттері, а також підписуйтесь на наші канали у Youtube та в Telegram.

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...