Малин Інформ

Малинська районна бібліотека запрошує на творчу зустріч з Юрієм Багрянцевим

20 березня до центральної районної бібліотеки ім. В.Скуратівського завітає цікавий гість – Юрій Багрянцев.

Ви про нього не чули? І дарма, бо він відома людина у медіа-колах. Спеціально для тих, хто далекий від телебачення і журналістики, розповімо, хто ж такий Юрій Багрянцев і чому завітає до нашої бібліотеки. Отже, пан Юрій – працював на кіностудії «Київнаукфільм», у кіноклубі профспілок, «Товаристві друзів кіно», був автором, оператором та режисером Київської державної регіональної телерадіокомпанії, став засновником та продюсером Телерадіокомпанії «ЮАНА», знімав телепередачі «Вікно у містику», «Анатомія кохання», «Гармонія краси», «Мода сьогодні», цикл телепередач історично краєзнавчої тематики «ПІЛІГРИМ», «На своїй землі», «Київщина без околиць» тощо. Вражає, чи не так?

Цікаво, чому режисер, оператор, тележурналіст завітає саме у бібліотеку?

По-перше, щоб порадувати невеличкими документальними фільмами з циклу «Відеокраєзнавство з Юрієм Багрянцевим" (є автором-оператором-режисером  низки фільмів історико-краєзнавчої тематики, серед яких фільми про Малин).

Друга причина візиту Юрія Анатолійовича – презентація власної книги оповідань «Як я став детективом». Як виявилося, писати пан Юрій розпочав давно. Хобі у нього таке. В основному його твори публікувалися у журналі «Дніпро». Дещо пізніше побачили світ і книги: «Маленькие хитрости фотолюбителя», «Феномены среди нас: Григорий Фудим», «Школа рекламного агента и менеджера», «Операція «Поштова скринька» і, нарешті, «Як я став детективом».

bibliomalin.blogspot.com

Слідкуйте за оновленнями на наших сторінках у Фейсбуці та Твіттері, а також підписуйтесь на наші канали у Youtube і в Telegram.

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...