Малин Інформ

Малинська школа-ліцей імені Ніни Сосніної № 1 — переможець міських змагань з футзалу

Сьогодні, 5 лютого, в спортивному залі Малинської ДЮСШ імені Кульчицького відбувся запеклий турнір з міні-футболу серед учнів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл міста.

Організаторами турніру виступили Малинська спортшкола та її директор Володимир Волуйко, за підтримки в тому числі й відділу сім’ї, молоді та спорту Малинської міської ради. Співорганізатори — активісти БО «БФ «Волонтер 2015» та Малинського осередку ПП «Національний корпус». Посприяли проведенню змагань ТОВ «Лідер Драйв», Авто Євро Сила, ДП «Малинський лісгосп АПК» та депутат обласної ради Олег Дзюбенко.

За підсумками турніру п’яте місце посіла ЗОШ № 4, четверте — ЗОШ № 5, третє — ЗОШ № 3, друге — ЗОШ № 2. Переможцем змагань стала школа-ліцей імені Ніни Сосніної № 1. Шоста школа не брала участь у турнірі.

 Нагадаємо: в рамках турніру з міні-футболу 19 лютого гратимуть команди учнів 7-8 класів і 26 лютого — 5-6 класів. Ігри проходять у спортзалі Малинської ДЮСШ імені Й. Л. Кульчицького, за адресою: вул. Тараскіна, 1. Час початку змагань дізнавайтесь за номером +38 (04133) 5-12-60.

Слідкуйте за оновленнями на наших сторінках у Фейсбуці, Вконтакті, Однокласниках та Твіттері, а також підписуйтесь на наші канали у Youtube та в Telegram.

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...