Малин Інформ

​Мер Житомира збирається накласти «вето» на звернення щодо недопущення зростання ціни на газ для населення


Мер Житомира Сергій Сухомлин не буде підписувати звернення щодо недопущення ціни на газ, яке депутати міської ради ухвалили направити до прем’єр-міністра, президента та Верховної Ради.

Про це він заявив на черговій сесії міської ради 8 листопада.

«По тому зверненню – в частині звернення до президента я буду накладати «вето», бо це не повноваження президента», - сказав на сесії Сергій Сухомлин.

В коментарі Житомир.info мер уточнив, що не буде підписувати прийняте рішення щодо направлення звернення стосовно ціни на газ.

«Я накладаю на це рішення вето в частині звернення до президента, і тоді сесія має знову зібратися і розглянути це питання. Тобто, фактично, я ветую весь проект рішення зі зверненням», - зазначив Сухомлин.

Нагадаємо, пропозицію доповнити узгоджене звернення, вказавши адресатом також президента Петра Порошенка, внесла голова фракції ВО «Батьківщина» Любов Цимбалюк, її підтримали 22 депутати – мінімальна кількість голосів, необхідних для прийняття рішення. За проект рішення з усіма запропонованими змінами на другому пленарному засідання позачергової сесії міськради, яка проходило вранці 8 листопада, проголосували 24 з 35 присутніх депутатів.

Сюжет про звернення тут

Житомир.info

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...