Малин Інформ

Мешканці вулиць Захарченка та Героїв Крут вимагають прокласти стічну трубу в потрібному місці. Влада Малина і комунальники проти?

В Інтернеті (а часто і в реальному житті) неодноразово доводилося бачити наслідки роботи «майстрів на всі руки»: не відкривається належним чином вікно, двері встановлені не на тому місці, дивно покладена плитка тощо. Схоже, подібна ситуація трапилася і в Малині, в районі вулиць Героїв Крут і Захарченка.

Ще третього жовтня цього року працівники КП «Благоустрій» по вулиці Героїв Крут впритул до вже прокладеної через дорогу в 1990 році труби проклали ще одну такого ж діаметру. І все було б нічого, якби не одне Але: вода, як і раніше, збігає по старій трубі, оскільки дублююча труба лежить вище приблизно на десять сантиметрів. Тому ніякої потреби у встановленні додаткової труби на цьому місці не було — чудово справлялася з водовідведенням і стара.

Однак цим проблема не обмежується. Приблизно за 40 метрів від цього місця ґрунтова вода перетікає через дорогу та розмиває її, чим створює незручності для місцевих жителів. З настанням морозів додасться ще одна проблема — заледеніння. Тому виникає логічне запитання: навіщо було встановлювати поряд з трубою, яка чудово «справляється» зі стічними водами ще одну, якщо всього за кілька десятків метрів є нагальна необхідність в її прокладенні, а саме — на межі вулиць Героїв Крут і Захарченка?

За словами місцевих жителів, вони вже зверталися з усним зверненням про недоречність прокладання тут труби. Однак комунальники і представники влади відповіли, що це не їхня (мешканців вулиць) справа.

 Жителі вже звернулися з відповідним зверненням до міського голови Олексія Шостака, де, зокрема вимагають відповісти на запитання, коли буде перекладено трубу та хто звертався й приймав безграмотне рішення? Хто звертався і хто приймав безграмотне рішення про прокладання дублюючої труби? Скільки на це було витрачено бюджетних коштів?

Отож, якою буде реакція влади на це звернення? Побачимо.

Читайте також:`«І не бачать, і не знають…» Чому ні чиновники, ні комунальники не помічають несанкціоноване сміттєзвалище у Малині?

Слідкуйте за оновленнями на наших сторінках у Фейсбуці, Вконтакті, Однокласниках та Твіттері, а також підписуйтесь на наші канали у Youtube та в Telegram.

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...