Малин Інформ

Миколаївська церква у Ворсівці остаточно перейшла до ПЦУ. Наразі проводиться ревізія церковного майна

Миколаївська церква у селі Ворсівка відтепер і юридично перейшла у Православну Церкву України. Статут громади затвердив голова Житомирської ОДА Ігор Гундич. Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

"Кожна громада Житомирщини, яка вирішить приєднатися до Православної Церкви України, буде захищена! Гарантуємо всебічну підтримку священникам і вірянам. Підтримуємо право людей, які хочуть ходити на службу до єдиної української незалежної церкви. Якщо священник проти - вирішує громада. Перша громада, яка вийшла із УПЦ МП і приєдналася до Православної Церкви України, вже отримала офіційне підкріплення. Сьогодні підписав розпорядження, яким затвердив їх статут. Незалежній Україні - незалежну церкву!" — написав губернатор області.

Наразі у храмі за участю настоятеля Свято-Покровського храму ПЦУ о. Василя Ігнатовича триває ревізія церковного майна.

P.S. Невідома "Ініціативна православна громада малинчан" розсилає жителям села листи, де закликають вірян "схаменутися". Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на секретаря сільради.

"«Вчора (17 січня – ред.) орієнтовно з 22.00 по дворах жителів нашого села розповсюджували запаковані у файли листи із погрозами. В кінці тексту є підпис, що це ініціативна православна група малинчан, дехто з яких був у Єрусалимі та причащався на патріаршій службі», — розповіла Пилипенко. Зокрема, у листі новостворену помісну Православну церкву України, названо "розкольницькою", при цьому, мовляв, тим, хто її вибере, "потім бути в пеклі".

Слідкуйте за оновленнями на наших сторінках у Фейсбуці та Твіттері, а також підписуйтесь на наші канали у Youtube і в Telegram.

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...