Малин Інформ

На Житомирщині протягом трьох днів виявлено 16 випадків браконьєрства на водоймах

У період з 10 по 12 травня 2019 року Житомирський рибоохоронний патруль виявив 23 порушення природоохоронного законодавства, з них 16 грубих.

Спільно з працівниками Нацполіції, зокрема з спецпідрозділом ТОР, проведені рибоохоронні рейди у Хорошівському, Радомишльському, Коростишівському та Андрушівському районах. Так, 10 травня під час рейду у Коростишівському районі на р. Тетерів було виявлено одразу 7 грубих порушень правил рибальства. Шестеро правопорушників ловили рибу забороненими знаряддями лову – «павуками». Ще один – здійснював вилов водних біоресурсів за допомогою вудки та зловив 7 кг карася, що на 4 більше добової норми. Нагадаємо, що лов риби більше трьох кг вважається грубим порушенням правил рибальства та на кожен екземпляр виловленої риби згідно такс нараховуються збитки. Порушник виловив 74 екз. риби карась. Збитки, завдані рибному господарству області, склали 1 258 грн. На осіб оформлено 7 адміністративних протоколів за ч. 4 ст. 85 КУпАП.

Також 11-12 травня рибоохоронними патрульними разом з працівниками Нацполіції проведено рейд у Радомишльському районі. У результаті спільних заходів викрито 11 порушень правил рибальства, з них 8 грубих. Семеро громадян здійснювали лов водних біоресурсів за допомогою «павуків», а один – за допомогою ліскової сітки, загальною довжиною 100 метрів. Крім цього, інспекторами виявлено громадянина, який ще не встиг виставити свої заборонені знаряддя лову, а саме п’ять сіток. На чоловіка був складений адміністративний протокол за зберігання цих знарядь (ч. 1 ст. 85-1 КУпАП). Сітки вилучені та опломбовані. Всього за три дні рибоохоронними патрульними вилучено 31 заборонене знаряддя лову.

Житомирський рибоохоронний патруль закликає усіх громадян дотримуватись природоохоронного законодавства! Інформацію про порушення правил рибальства та незаконного збуту водних біоресурсів, а також продажу заборонених знарядь лову – прохання повідомляти на телефони «гарячої лінії» відомства: (0412) 24-57-81 та (067) 414-60-74. Довідкова інформація: У період нерестової заборони дозволяється любительський і спортивний лов риби з берега в межах населених пунктів, розташованих на берегах водойм і річок та за межами місць нересту однією поплавковою або донною вудками з одним гачком і спінінгом.

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...