Малин Інформ

На Житомирщині триває протидія булінгу

Булінг це агресивна і вкрай неприємна поведінка однієї дитини або групи дітей по відношенню до іншої дитини, що супроводжується постійним фізичним і психологічним впливом.

19.01.2019 року набрав чинності Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)".

З метою попередження такого явища, як булінг була проведена широка роз"яснювальна робота серед дітей, батьків та педагогічних колективів. Проте не всі учасники освітнього процесу скористалися нашою інформацією!!!!

З моменту набрання чинності Закону працівниками ювенальної превенції Житомирщини складено 5 протоколів про адміністративні правопорушення в порядку статті 173-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення. З яких: 3 протоколи складено на батьків малолітніх учнів, які булили однокласника та 2 на непоповнолітніх дівчат, що цькували дівчину зі свого класу. Адміністративні протоколи надіслано до суду для прийняття рішення. Про прийняті рішення повідомимо пізніше!!!!

В Малині також не одноразово обговорювалося питання жорстокого поводження молоді по відношенню до інших. Деякі з випадків, як трагічна загибель неповнолітньої Олени журахівської. Звіряче вбивство якої стало відомо на всю Україну.

Ювенальна Превенція Житомирської Області

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...