Малин Інформ

На Житомирщині знищили майже 200 одиниць заборонених знарядь лову

20 грудня Житомирський рибоохоронний патруль увосьме з моменту створення (з 7 червня 2017 року) провів знищення заборонених знарядь лову. Знищення здійснювалось шляхом механічного пошкодження з подальшою передачею спеціалізованому підприємству на утилізацію.

Цього разу було ліквідовано 198 одиниць заборонених знарядь лову, з них 109 сіток, загальною протяжністю 5 км 450 м. Знищувались ті знаряддя лову, згідно яких судом було прийнято рішення щодо конфіскації та знищення, а також ті, які рибоохоронними патрульними було вилучено згідно з актами безхазяйного майна.

Захід проводився у присутності представників громадськості та членів комісії, до складу якої, окрім працівників рибоохоронного патруля, входять представники Житомирської ОДПІ Управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Житомирській області, управління юстиції у Житомирській області.

Станом на сьогодні Житомирський рибоохоронний патруль вже знищив 2 905 одиниць заборонених знарядь лову. Загальний кілометраж знищених браконьєрських сіток складає близько 114 км!

Для відома: всього за період роботи, тобто з 7 червня 2017 року, рибоохоронними патрульними Житомирщини викрито 2 293 правопорушень, в результаті чого вилучено 3 525 одиниць заборонених знарядь лову.

Слідкуйте за оновленнями на наших сторінках у Фейсбуці та Твіттері, а також підписуйтесь на наші канали у Youtube і в Telegram.

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...