Малин Інформ

Наш найщедріший Миколайчик — Михайло Примаченко

Лічені дні залишилися до завершення акції «Подаруй дитині радість у День святого Миколая!». Декілька із понад 200 листів із дитячими мріями ніхто не забронював. Але ми не можемо залишити цих дітей без подарунків, тому докуповуємо їх самі — за кошти спонсорів, які надали фінансову допомогу для успішного проведення акції «Подаруй дитині радість у День святого Миколая!».

Зокрема, найбільше — понад 10 000 гривень зібрав і передав волонтерам приватний підприємець і громадський активіст Михайло Примаченко. Завдяки такій фінансовій підтримці, змогли «закрити» невиконані дитячі бажання!

Так, за деякими подарунками ходили в магазин «Іграшки». Привітні й чуйні продавці, які, до речі, теж взяли участь у цьогорічній акції, не лише попередньо залишили для нас необхідну кількість машинок на пульту та скейтів, а й перевірили, чи працює кожна з шести іграшок.

За інші подарунки домовились із Романом Прокопенком, котрий продає різноманітні технічні новинки в магазині «Соборний». Він замовив для нас потрібні гаджети, які погодився продати за закупівельною ціною. Вчора, зокрема, купили три повербанки та два плеєри, за рештою — плеєром і музичними колонками підемо, коли прийде замовлення. 

«Коли роздаєш дітям подарунки і дивишся у їхні зачаровані очі, то справді відчуваєш себе помічником Миколая. Це дуже захоплює, тому закликає всіх не бути байдужими і брати участь у таких акціях», — каже Михайло.

Ми ж дякуємо йому за посильну допомогу й можливість створити чудо у сотнях маленьких сердець! Дякуємо геть усім помічникам святого Миколая!
Більшість подарунків уже запаковані. Залишилося зовсім небагато. Поїздка у Потіївську школу-інтернат запланована на 19 грудня, у Вишевицьку — 20 грудня.

З повагою, БО «БФ «Волонтер 2015».

Слідкуйте за оновленнями на наших сторінках у Фейсбуці, Вконтакті, Однокласниках та Твіттері, а також підписуйтесь на наші канали у Youtube та в Telegram.

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...