Малин Інформ

НЕГОДА В УКРАЇНІ: РЯТУВАЛЬНИКИ ВИТЯГАЮТЬ ДЕСЯТКИ МАШИН З ЗАСНІЖЕНИХ ТРАС

НЕГОДА В УКРАЇНІ: РЯТУВАЛЬНИКИ ВИТЯГАЮТЬ ДЕСЯТКИ МАШИН З ЗАСНІЖЕНИХ ТРАС 

ДСНС попереджає, що в найближчі два дні погода не покращиться.

Станом на ранок 7 січня в Україні зберігаються обмеження руху трасами, що було встановлено напередодні. А саме у Одеській, Миколаївській, Черкаській, Херсонській, Дніпропетровській та Кіровоградській областях. Про це звітує ДСНС України.

В Одеській області зафіксовано ускладнення руху транспорту та утворення автомобільних заторів до яких потрапило близько 60 транспортних засобів. Так само машини застрягають й на дорогах Кіровоградщини.

Станом на ранок суботи на території Івано-Франківської області у напрямку Закарпатської області (Вишківський та Яблуницький перевали) забезпечено проїзд транспортних засобів. За інформацією Укравтодору, дороги знаходяться у проїжджому стані.

Однак рятувальники попереджають – ускладнення погодних умов триватимуть ще 7 та 8 січня. Крім того, у зв'язку з сильними снігопадами та хуртовинами у горах Львівської області та у високогір'ї Iвано-Франкiвської, Закарпатської областей значний (III) рiвень лавинної небезпеки. В гірських районах Закарпатської області існує загроза зсувів снігу на дороги.

Більше читайте тут: tsn.ua

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...