Малин Інформ

Невролог Леся Черниш: «Життя без болю в спині — можливе!»

Сколіоз, грижа, остеохондроз — ці слова, на жаль, багатьом із нас знайомі не з чуток. Проблеми зі спиною і суглобами приносять біль, дискомфорт і заважають жити. Погляньте на цифри:

- частіше біль стає нав’язливим супутником людей у віці 25-45років;

- біль в спині займає 2-е місце за частотою звернень за медичною допомогою, поступаючись тільки гострим респіраторним захворюванням;

- більше 60% населення Землі відчувають біль в спині або суглобах, який призводить до втрати працездатності.

— Ломить, коле, тягне. Що це може бути?

— Основними причинами для болю в спині є остеохондроз, порушення постави, запалення та розтягнення м’язів спини, спондилоартроз, — розповідає лікар-невролог медичного центру «Пролісок +» Леся Черниш. — Грижа міжхребцевих дисків — це ускладнення остеохондрозу хребта, яке виникає через перевантаження або травмування спини. Частіше вражаються шийний та поперековий відділ хребта. Тоді турбують оніміння в руках або ногах, стріляючі болі, виникає слабкість, атрофія м’язів. Важливою діагностичною ознакою є те, як виникає біль — під час рухів чи в спокої. Перші, частіше, — неорганічного, функціонального походження (розтягнення м’язів, міозити), болі ж у спокої потребують підвищеної уваги і термінового звернення до лікаря.

— Біль у спині — це назавжди?

— Зовсім ні, вирішити цю проблему — визначити причину болю й призначити правильне лікування допоможе лікар невролог. Одним із великих направлень, якими займається медичний центр «Пролісок +» у Малині, є консультація і лікування дорослих неврологічних хворих. У нас  90% пацієнтів вирішують свої проблеми зі спиною без операції. Для дітей, яких турбує сколіоз і порушення постави, маємо розроблені спеціальні методики та курси процедур.

— Як проходить прийом лікаря-невролога?

— Консультація лікаря починається зі збору історії хвороби — анамнезу. Потім лікар проводить огляд пацієнта. На основі цього призначає додаткове обстеження, направляє до суміжних спеціалістів та призначає лікування. Моя консультація триває в середньому 30 хвилин. Маю 18 років лікарського стажу, й зауважу: коли людина тільки заходить у кабінет, досвідчений лікар візуально уже може визначити певні ознаки того чи іншого захворювання. Але хороший спеціаліст ніколи не дозволить собі призначити лікування без огляду, адже не буває двох однакових пацієнтів, скоріше зустрічаються, коли в пацієнтів із однаковими скаргами можуть бути різні захворювання. І тут зауважу: як показує тривала практика — самолікування у таких випадках може значно зашкодити здоров’ю.

— Чи потрібно мати МРТ, коли йдеш на прийом до невролога?

— Це помилкова думка. Адже дуже часто людина робить не те обстеження, яке потрібно: тобто, не той відділ хребта, або, коли проблема в шиї, приносять обстеження голови. Тому обов’язково потрібно спершу проконсультуватися із лікарем, котрий, за потреби, призначить потрібне дослідження МРТ.

— Чому варто довірити своє здоров’я саме «Пролісок +»?

— Здоров’я — це найважливіше, що є в людини. Для того, щоб когось лікувати, ми повинні знати, що ми будемо лікувати. Для цього у нас є  обладнання і чудові спеціалісти, котрі, без сумніву, зможуть знайти причину вашого болю. У нас за роки досвіду сформовані курси лікування й реабілітації для дорослих і дітей. Після того, як лікар поставить правильний діагноз, вам запропонують той сучасний спосіб лікування, який підходитиме саме вам. Адже ми розуміємо, що для одного буде ефективний спеціальний комплекс вправ, іншому медикаментозне лікування, а третьому спеціальні фізіопроцедури, які швидко знімуть біль і дозволять проходити подальше лікування вдома, але під контролем лікаря. Саме тому наші спеціалісти регулярно навчаються у провідних спеціалістів України і Європи.

 

Відчувши біль в спині або суглобах — не займайтеся самолікуванням, не чекайте поки біль стане вашим постійним супутником! Застосування сучасного обладнання та повного спектру дієвих методик допоможе впоратися із болем швидко і надовго. Фахівці медичного центру «Пролісок +» розуміють наскільки важливо жити повноцінним життям, і головне їхнє завдання повернути вам і надовго зберегти радість активних рухів.

Медичний центр «Пролісок +» у Малині відкритий для відвідувачів усі дні, крім неділі, з 08:00 до 20:00 (у суботу з 08:00 до 15.00). Навіть у святкові дні медцентр працює в черговому режимі і готовий прийняти пацієнтів із гострим болем.

Лікування хвороб хребта і суглобів проводиться в максимально комфортних умовах, сеанси лікування виконуються тільки лікарями-фахівцями.

Також в стінах  центру пацієнти можуть скористатися курсами фізіотерапії і реабілітації, програмами безмедикаментозного лікування хвороб хребта і суглобів (процедури, масаж, PRP-плазмолифтинг, витяжіння хребта, голковколювання та ін.), лікування  ожиріння (масаж, спа-процедури, апаратна косметологія), відновлення після травм, інсульту та ін.; для дітей — лікування сколіозу, порушення постави, плоскостопості.

До уваги пацієнтів і комплексні оздоровчі програми «Здорова спина і суглоби» (десятиденний курс):

- «Економ» (огляд лікаря, теплопроцедура на вибір (озокеритові або грязьові аплікації) — 430 гривень;

- «Економ+» (огляд лікаря, теплопроцедура на вибір, електропроцедура (фонорез, елекрофорез, магнітно-лазерна терапія тощо на вибір) — 930 гривень;

- «Стандарт» (огляд лікаря, теплопроцедура на вибір, ручний масаж спини або підводний гідромасаж) — 1330 гривень;

- «Стандарт+» (огляд лікаря, теплопроцедура на вибір, ручний масаж спини та підводний гідромасаж, електропроцедура на вибір, сухе витяжіння хребта або пресотерапія) — 2450 гривень;

- «Грація+» — при порушенні постави та сколіозі (огляд лікаря, ручний масаж спини, озокеритові аплікації, комплекс оздоровчої гімнастики) — 1480 гривень (дітям 7-8 років) та 1730 гривень (дітям старше 12 років і дорослим).

 

Наш медичний центр розташовується за адресою: м. Малин, вул. Гагаріна, 27.

Телефони: (093) 373-91-95, (099) 205-45-99, (098) 226-72-07, (04133) 3-21-70, 3-11-00.

Довірте своє здоров’я професіоналам!

Слідкуйте за оновленнями на наших сторінках у Фейсбуці, Вконтакті, Однокласниках та Твіттері, а також підписуйтесь на наші канали у Youtube та в Telegram.

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...